ANKARA HABERLERİ

Genç girişime sendika desteği

Hürriyet Haber
05.01.2018 - 15:24 Son Güncelleme :

Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) sağlık sektöründe faaliyet gösteren genç girişimcilere ‘Genç SEİS Projesi’ ile destek verecek.

Hürriyet Haber

SEİS Başkan Yardımcısı Levent Mete Özgürbüz; bilgi birikimi yüksek, donanımlı, teknolojiye hakim, araştırmacı, üretmeye hevesli gençlerin sağlık endüstrisi alanındaki buluşlarını ülke ekonomisine kazandırmayı amaçladıklarını söyledi. Tıbbi cihaz sektöründe ticarileşmenin zorluğuna dikkat Çeken Özgürbüz şunları söyledi:
“Sektöre girmek isteyen bir üreticinin pazar öncesi karşılaması gereken yasal gereklilikler ve bunların belgelenmesi süreçleri uzun ve karmaşık olabilir. Biz bu noktada devreye girerek genç girişimciye, CE belgesi alma süreci, kayıt ve takip süreci kamu İhale Kanunu, sağlık uygulama tebliği, ekonomik fayda, maliyet analizleri gibi pek çok sektörel konuda danışmanlık ve tecrübe paylaşımı konusunda ücretsiz olarak destek vereceğiz” dedi.

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Genç girişime sendika desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ocak 2018 tarihinde saat 15 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç girişime sendika desteği haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

05 Mayıs 2018, Cumartesi
 • İmsak
  03:59
 • Guneş
  05:37
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  16:41
 • Akşam
  19:53
 • Yatsı
  21:25
Sayfa Başı