Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Genç eşi kahır öldürdü

  ADAPAZARI(Sakarya), (DHA)
  28 Mayıs 2010 - 11:43Son Güncelleme : 28 Mayıs 2010 - 15:33

  Sakarya'da bir çocuk annesi eşinin hastalığını öğrenen koca hastane bahçesindeki eczaneden ilaç aldıktan sonra otomobilinde kalp krizi geçirip öldü.

  OTOMOBİLİ BÖYLE BULUNDU - FOTO GALERİ

  ADAPAZARI'nda 5 yıllık eşinin verem olduğunu öğrenen 34 yaşındaki Güven Alkan, hastane bahçesindeki eczaneden ilaçları aldıktan sonra dönemek için bindiği otomobilinde kalp krizi geçirerek öldü.

  Yeni yerleşim bölgesindeki Karaman Devlet Hastanesi'nde memur olarak görev yapan Güven Alkan, sağlık sorunları yaşayan 1 çocuk annesi eşi Eylem  Alkan'ın, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki sağlık raporlarını alınca yıkıldı. Eşinin verem olduğunu öğrenen Güven Alkan doktorların eşi için yazdığı ilaçları almak için yeni yerleşim bölgesi Korucuk'ta bulunan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampusu bahçesindeki eczaneye gitti. Eczaneden ilaçları alan Alkan, telefonla eşini aradıktan sonra otomobiline bindi. ancak bir daha kendisinden haber alınamadı.

  Adapazarı Hızırtepe Mahallesi’ndeki evlerine geç kalan eşini defalarca telefonundan arayan Eylem Alkan, bir türlü ulaşamayınca akrabalarına haber verdi. Bunun üzerine yakınları polise de haber verip, Adapazarı'nda gidebileceği yerlerde aramaya başladı. Eşi Eylem'in “Benim ilaçlarımı alacaktı” demesi üzerine aramayı bu bölgede yoğunlaştıran yakınları, saat 00.30 sıralarında Korucuk'taki hastane kampusunda eczanelerin bulunduğu park içerisinde otomobilin şoför mahalinde Güven Alkan'ın cesedini buldu. Yapılan ön otopside, Güven Alkan'ın kalp krizi geçirerek öldüğü belirtildi.

  TELEFONUNDA 51 CEVAPSIZ ARAMA

  Otomobilinin içerisinde eşinin sağlık raporları ve aldığı ilaçlar bulunan Güven Alkan'ın, eşi ile telefonla görüştükten sonra hastane bahçesindeki otomobiline bindiği ve hareket edemeden kalp krizi geçirip yaşamını yitirdiği kaydedildi. Alkan'ın yanındaki cep telefonunda 51 cevapsız arama olduğu görüldü.

  Eşinin hastalığına üzülmesi nedeniyle kalp krizi geçirmiş olabileceği belirtilen Güven Alkan’ın cesedi, Cumhuriyet Savcılığının ön otopsisi sonrasında kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı