"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Genç erkek kavgası

Çiğdem Kayalı, bir süredir İstanbul gecelerinde genç bir erkekle boy gösteriyor.

54 yaşındaki Çiğdem Hanım’ın görüştüğü bu gencin adı Fatih Ergüç ve henüz 28 yaşında. Ergüç, Kayalı’dan önce reklamcı Ünver Oral’ın eski eşi, 62 yaşındaki Figen Erman’la birlikteydi. Üç yıl ilişki yaşayan sevgililer, aşklarını Facebook’taki sayfalarına yükledikleri fotoğraflarla da ilan etmişti. Ancak Ergüç bir süre sonra Kayalı ile görüşmeye başladı. Bu durum da Kayalı ve Erman’ı karşı karşıya getirdi.
Onun peşini bırak!
Konuyla ilgili görüştüğüm Figen Erman, Fatih Ergüç’le aynı sitede oturduklarını ve üç yıldır birlikte olduklarını söyledi. Çiğdem Hanım’ı arayıp sevgilisinin peşini bırakmasını söylediğini de anlatan Erman, “Annesi yaşındaki kadınlara meraklı olan bir kişi ne iş yapıyor olabilir sizce? Daha önce onun harçlığını bile ben veriyordum” dedi.
Hesap vermem
Fatih Ergüç’le birlikte yaşamaya başladığı öne sürülen Kayalı ise aşk iddiasını yalanladı, ancak “Benim iki-üç tane genç sevgilim olmuş olabilir. Kimseye hesap verecek değilim. Ben ilişkimi açık açık yaşarım” diye konuştu.

Kansere savaş açtı

AVON Türkiye, 15 yıldır sürdürdüğü “Meme Kanseri ile Mücadele Projesi”ne erken teşhis imkanlarının geliştirilmesine yönelik faaliyetlerle devam ediyor. Konuyla ilgili bir araştırma yapan AVON Türkiye, sonuçları projenin yeni sözcüsü Nükhet Duru’nun katılımıyla açıkladı. Duru, “Avon ürünlerinin satışından elde edilecek gelirle kadınlara ücretsiz mamografi imkanı sunmayı planlıyoruz” dedi.
X