DENİZLİ HABERLERİ

Genç Denizli’de Yeni Dönem Kayıtları Başladı

IHA
30.09.2015 - 13:18Son Güncelleme :

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇ DENİZLİ İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

IHA

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Projesi kapsamında gençlerinin sosyal hayatlarını zenginleştirmek için kurulan gençlik kulüpleri kayıtları başladı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Projesi kapsamında kurulan gençlik kulüpleri kayıtları başladı. Genç Denizli Projesi kapsamında kurulan çeşitli kulüp etkinlikleriyle boş zamanlarını yararlı şekilde değerlendiren gençler bir yandan kötü ve istenmeyen alışkanlıklardan uzak dururken diğer yandan kendilerini geliştirme imkanı bulacak. Bu kapsamda 15-25 yaş arası lise ve üniversite öğrencilerine yönelik Genç Denizli Tiyatro, Karikatür, Resim, Hat Sanatı, Fotoğrafçılık, Sinema, Müzik, Doğa Yürüyüşü ve Kurtarma Timi Kulübü gençlere hizmet verecek. Kulüp kayıtları Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Ofisi’nin bulunduğu tarihi Merzeci Un Fabrikası’nda alındığı ifade edilirken, tamamen ücretsiz olan kulüplerde aktif görev almak isteyen 15-25 yaş arası tüm gençler Ekim ayının ilk haftasına kadar kayıt yaptırabilecek. 18 yaşından küçük olan öğrenciler için ise veli izni gerekecek.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü’ne başvuru yapan gençler aldıkları eğitimlerle çeşitli oyunlar sergilerken, Genç Denizli Fotoğrafçılık ve Sinema Kulübü ise sanatın bu alanlarına ilgi duyan tüm gençlere kapısını açacak. Gençler, fotoğraf çekme, kısa film hazırlama ve sinema sanatının inceliklerini eğitmenlerden öğrenecek. Resim, Karikatür ve Hat Sanatı Kulübü’ne katılan gençler ise bu alanda becerilerini geliştirerek, eserleriyle sanatseverlerin huzuruna çıkacak. Doğa Kulübü üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği doğa gezilerine katılırken, Kurtarma Timi Kulübü üyeleri ise itfaiye ekiplerinden teorik ve pratik eğitim alacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Genç Denizli’de Yeni Dönem Kayıtları Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç Denizli’de Yeni Dönem Kayıtları Başladı haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

06 Mayıs 2018, Pazar
 • İmsak
  04:22
 • Guneş
  05:56
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  16:53
 • Akşam
  20:05
 • Yatsı
  21:32
Sayfa Başı