Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gemileri yaktık gidiyoruz

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, birbiri ardına yaptıkları flaş transferlere rağmen taraftarların hala yeni isimler istediğini belirterek, "Onların gönüllerini hoş tutmak için gemileri yaktık gidiyoruz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, “Transfer yaptıkça her gün Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan haber bekliyorlar, ‘Acaba bugün de mi oyuncu gelecek’ diye. Biz onların gönüllerini hoş tutmak için gemileri yaktık gidiyoruz” dedi.

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic ile Hayrat ilçesinde Nuhoğlu Vakfı tarafından düzenlenen 14. Geleneksel Hayrat Buluşması’na katıldı. Amaçlarının, bordo-mavili taraftarların arzu ettiği başarıları yakalamak olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, “Hiç kimse merak etmesin. Mevcut kadromuza önemli oyuncular kattık. Eksik noktalara da ihtiyacı olan oyuncuları ilave edeceğiz. Bu saatten sonra alacağımız oyuncular üst düzey oyuncu olmak zorunda. İnşallah onları da kısa sürede tamamlayacağız” diye konuştu.

"O KADAR TRANSFER YAPTIK, YİNE DE DOYMUYORLAR"
Kulübün hedeflerinin üst sıralara oynamak olduğunu vurgulayan Hacıosmanoğlu, bunun için de oyuncu kalitesinin yüksek olması gerektiğine işaret etti. Transfer yapmalarına rağmen insanların doyumsuz hale geldiğine dikkati çeken Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim insanımız doyumsuz. Transfer yaptıkça her gün Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan haber bekliyorlar, ‘Acaba bugün de mi oyuncu gelecek’ diye. Biz onların gönüllerini hoş tutmak için gemileri yaktık gidiyoruz. Alınması gerekiyorsa bedeli neyse alacağız. Allah bize bu sene inşallah mutlu bir yıl geçirmeyi nasip etsin. Dualarınızı eksik etmeyin, çünkü duaya ihtiyacımız var.”

HALILHODZIC: ÇOK İYİ ÇALIŞIYORUZ
Hacıosmanoğlu’nun konuşmasının ardından söz alan Halilhodzic ise taraftarların takımı çok iyi derecede desteklediğini belirterek, “Başkan Hacıosmanoğlu ile çok iyi çalışıyoruz ve sezona çok iyi bir takımla başlamak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Trabzonspor’un bu yıl çok iyi işler çıkaracağını umuyorum ve bunu da sizinle paylaşıyorum” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz