« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gemileri yaktı rotayı Avrupa'ya kırdı

Caner’in, önümüzdeki sezon Fenerbahçe’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Milli yıldız Avrupa’ya gitmeyi kafasına koydu ve gelen tekliflerin en cazibini değerlendirecek.

Uğur DEMİRKIRDI / DHA
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de, Galatasaray maçından önce Vitor Pereira ile yedek kaldığı için yaşadığı tartışma ile gündemi sarsan Caner Erkin, gelecek sezon Avrupa’ya gitmeyi kafasına koydu...Milli yıldızın bugünden itibaren daha önce kendisine teklifte bulunan kulüplerle görüşmeye başlayacağı belirtilirken, tecrübeli oyuncunun yaşananlardan dolayı son derece üzgün olduğu da öğrenildi.29 Şubat’ta oynanan Beşiktaş derbisinin ardından ligde ilk 11’de forma bulamayan Caner Erkin’in, Pereira’ya patlamasının ardında bu birikimin yattığı öne sürüldü.

KONYA’DA SiNYALi VERMiŞTi

GEÇEN haftaki Torku Konyaspor maçının 82. dakikasında oyuna giren Caner, yüz şekli ve Pereira’nın yardımcılarının kendisine verdiği taktiği dinlememesiyle, Galatasaray derbisi öncesi yaşanacakların bir anlamda sinyalini vermişti.Son derece moralsiz olan Caner, sarı kırmızılılar ile oynanan mücadele öncesi son taktik antrenmanlardaki görüntüyle, kendisinin oynayacağına inanıyordu. Forma giyeceğinden emin olan Caner, yedek kalınca isyan bayrağını açtı. Caner dünkü çalışmaya da katılmadı.

Müthiş iddialar!

KAVGA

1- Braga maçı sonrası Alper ile Caner’in soyunma odasında birbirine girdiği ve takım arkadaşlarının araya girerek iki oyuncuyu zorlukla ayırdığı, bunun da takım içinde bölünmeye yol açtığı konuşuluyor.

İSYAN

2- Son maçlarda yedek kalmayı sorun eden Caner, G.Saray derbisinde de kulübede olduğunu öğrenince “Hiç oynatma o zaman” diye Pereira’ya isyan etti. Saygısızlık yaptığı için kadro dışı kalınca da ipleri kopardı.

AYRILIK

3- Caner’in, Inter ile anlaştığı öne sürülüyor. Bir gerçek daha var ki, “Şampiyon yapsa da, yapmasa da” Pereira ile de sezon sonunda yollar ayrılacak. Bunu iki taraf da istiyor. Bu son maçlarda alınan bir karar da değil.

DÜŞÜŞ

4- Çin’den gelen teklifin ardından Nani’deki düşüş gözlerden kaçmıyor. Performans düşüklüğünün yanı sıra yedek kaldığı için moral bozukluğu da yıldız oyuncuyu olumsuz etkiledi. Onun da ayrılma ihtimali yüksek.

KÜSLÜK

5- Takımda yaklaşık 1.5 aydır hocasının yüzüne bakmayan oyuncular var. Daha iyisini yapabileceklerinin farkında olan oyunculardan bazıları Pereira’ya küs ve Portekizli ile hiç diyalog kurmuyorlar.

iKiLiK

6- Türk oyuncular ile yabancı oyuncular bir türlü kaynaşamadı. Fotoğraflarda, selfielerde yerli oyuncuların yanında yabancılar yok. Özetle takımda bir bütünlük yok. Gençler ve yerliler bir köşede dururken, yabancı oyuncular da ayrı ayrı gruplaşmalar yaşıyor.

KOPUKLUK

7- Bir maçta asist yapan oyuncuya “Neden ona pas attın” denilecek kadar arkadaşlık bağları kopuk bir takım konumunda Fenerbahçe. Samandıra’dan, sadece Caner değil, kavga boyutuna gelen bir çok isim olduğu haberleri geliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz