KAYSERİ HABERLERİ

Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme Semineri Yapıldı

IHA
27.02.2015 - 15:15Son Güncelleme :

KADİR HAS KONGRE MERKEZİ’NDE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR EMRE KARTALOĞLU’NUN KONUŞMACI OLARAK KATILDIĞI ‘’ 2014 YILI GELİR VERGİSİ BEYANNAME DÜZENLEME’’ KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

IHA

Kadir Has Kongre Merkezi’nde Yeminli Mali Müşavir Emre Kartaloğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı ‘’ 2014 Yılı Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme’’ konulu seminer gerçekleştirildi. Seminere Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeminli Mali Müşavirler, akademisyenler ve üniversite öğrencileri ile mali müşavirler dinleyici olarak katıldı.
Kayseri SMMM Odası Başkanı Baki Gümüşoluk seminerde yaptığı açılış konuşmasında, “Eğitimin yasal olarak zorunlu olduğu bir meslek icra ediyoruz. Bu eğitimlerimiz yeni hizmet binamızda artarak devam edecek. Önümüzde bir beyan dönemi bulunmaktadır. Bugün bununla ilgili değerli üstatlarımız bizleri bilgilendirecekler. Ayrıca önümüzdeki hafta 1-7 Mart Muhasebe Haftasını kutlayacağız. Haftamızla ilgili çeşitli etkinliklerimiz olacak. 1 Mart Pazar günü Kahvaltı programımız olacak. 2 Mart Pazartesi günü Atatürk Anıtı’na Çelenk Koyma Törenimiz, Basın açıklamamız ve kurumlara ziyaretlerimiz olacak. Tüm meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz” diye konuştu.
Seminerde, Yeminli Mali Müşavir Murat Yıldız, Türkiye’deki vergi sisteminin en güncel ve devamlı değişken bir konusu olan Gelir Vergisinden bahsedeceklerini belirterek, Gelir Vergisi Kanunu’nda son bir yılda çok fazla değişiklik olmasa da özellikli konularda yapılacak olan hatırlatmaların faydası olacağını söyledi. Özellikli konulardaki hatırlatmaların haricinde beyana nelerin dâhil edileceği ile ilgili açıklamalarda da bulunacaklarını ifade eden Yıldız, mükelleflere ayrıca doğrudan indirim imkânı veren konularda da bilgilendirmede bulunacaklarını ifade etti.
Seminerde YMM. Murat Yıldız ve YMM. Emre Kartaloğlu katılımcılara ‘Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme’’ konulu bir sunum yaptı ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme Semineri Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 15 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme Semineri Yapıldı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

27 Mart 2018, Salı
 • İmsak
  05:01
 • Guneş
  06:24
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  16:18
 • Akşam
  19:03
 • Yatsı
  20:20
Sayfa Başı