Gündem Haberleri

  "Gelinim olmasını çok isterdim"

  Aslı ARDA YURTSEVEN / hurriyet.com.tr
  07.08.2009 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Şarkıcı Doğuş katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında yaşadığı aşkları, devam eden evliliği ve bu evliliğin eninde sonunda sona ereceğine kadar birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

  DOĞUŞ BÖYLE EVLENMİŞTİ 

  Hayatından mutsuz olduğunu söyleyen Doğuş, devam eden evliliğinin eninde sonunda sona ereceğini söyledi. Bu evliliğin, eşinin kendisine olan bağlılığı sebebiyle devam ettiğini söyleyen Doğuş, kayınpederinin bile kızına söz geçiremediğini açıkladı. Mutsuz şarkıcı, "Eşim beni çok seviyor. Ve onu, nikah taşımak mutlu ediyor. Bu evlilik şu veya bu şekilde bitecek.  Kayınpederim her zaman yanımda. Mutsuz olduğumu da herkes biliyor." dedi.

  Programda geçmişte yaşadığı aşkları da anlatan şarkıcı, Ebru Gündeş ile arkadaşlığını anlattı. Soru soruldukça ellerinin terlediğini söyleyen Doğuş, Ebru Gündeş'in askerdeyken kendisini ziyaret ettiğini söyledi. Programa telefon bağlantısı ile katılan Doğuş'un babaannesi Vasfiye hanım, bu arkadaşlık hakkında açıklama yaptı; "Ebru Gündeş ile Doğuş o yıllarda görüşüyorlardı. Hatta o yıllarda Ebru Gündeş bizi ziyarete de geldi. Gelinim olmasını çok isterdim." dedi.

  Bu arkadaşlığın geçmişte kaldığını ve devam etmediğini söyleyen Doğuş, "Gülüm" şarkısını Ebru Gündeş için yaptığını söyledi.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı