Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Geline aile boyu dayak

  Hasan BÖLÜKBAŞ/AKSARAY, (DHA)
  24 Temmuz 2012 - 11:17Son Güncelleme : 24 Temmuz 2012 - 14:40

  AKSARAY’da bir süt fabrikasında işçi olarak çalışan 2 çocuk annesi 28 yaşındaki Fatma D., iddiaya göre dün akşam eve yarım saat geç gittiği için eşi, kayınpederi ve kayınvalidesi tarafından dövüldü. Sağ gözü morarıp şişen ve evden kovulduğunu öne süren Fatma D., bugün sabah saatlerinde baba evine gittiği sırada yolda yine eşi ve kayınpederi tarafından dövüldü. Fatma D., hastaneye kaldırılırken, 3 kişi gözaltına alındı.

  Bir fabrikada işçi olarak çalışan 9 yıllık evli Fatma D., iddiaya göre, dün işten çıktıktan sonra daha önce çekmiş olduğu 11 bin liralık ihtiyaç kredisi taksitlerinin son durumunu ATM’den öğrendikten sonra evine gitti.   

  Geline aile boyu dayak FATMA'NIN BAŞINA GELENLERİ HÜRRİYET DÜNYASI İÇİN YAZDI

  ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE DAYAK /images/100/0x0/55ea26fef018fbb8f86e6be7 

  Eve gittiğinde ise internet kafe işleten 31 yaşındaki eşi U.D., 58 yaşındaki kayınpederi M.D. ve 56 yaşındaki E. D., eve geç geldiğini söyledikleri Fatma D.’yi iddiaya göre çocuklarının gözleri önünde dövdü. Aldığı darbeler sonucu gözü morarıp şişen Fatma D.’ye, eşi ve kayınpederi sabah evi terk edip babasının evine gitmesini söyledi.

  ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE DÖVDÜLER / WEB TV4

  Fatma D. de bugün sabah saatlerinde babasının evine gitmek için yola çıktı. İddiaya göre U. D. ve M.D., bu kez de sokak ortasında Fatma D.’yi dövdü. Çevredekilerin polise haber vermesi sonucu eşi ve kayınpederinin dayağından kurtulan Fatma.D., ambulansla hastaneye kaldırıldı. U. D. ve M.D. de gözaltına alındı. Fatma D.’nin eşi, kayınpederi ve kayınvalidesinden şikayetçi olduğunu belirtmesi üzerine kayınvalidesi de ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  KUMSALDA SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ
  Samsun

  ÇALIŞIP, KREDİ BORCUNU ÖDÜYORUM

  Eşi ve kayınpederinden sürekli şiddet gördüğünü öne süren Fatma D. polise verdiği ilk ifadesinde şöyle dedi:

  "Bana bankadan 11 bin lira kredi çektirmişlerdi. Borcun yaklaşık 6 bin lirasını ödemiştim. Dün de işten çıktıktan sonra kredi taksitlerimin son durumuna bakmak için bankamatiğe uğradım. Ardından eve gittim. Eve yaklaşık yarım saat geç gittim diye beni dövdüler. Sabah da babamın evine giderken sokak ortasında dövdüler. Sürekli eşim ve kayınpederimden şiddet görüyorum. Ben kredi çekiyorum, ama yine de dayak yiyorum. Artık bu dayaktan bıktım. Dayaktan kurtulmak istiyorum.” 

  Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı