Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gelin arabası da, düğün konvoyu da bisikletle

  Murat ŞAHİN
  13 Temmuz 2012 - 19:16Son Güncelleme : 13 Temmuz 2012 - 19:16

  HAYATINI Berna Soylu ile birleştiren Pedal Sesi grubunun kurucularından Yavuz Ergun, nikah konvoyunu bisikletlerle yaptı. Otomobillerin yanından geçen sıradışı konvoy, Kızılay’ın yoğun trafiğinden bunalan sürücüleri gülümsetti.

  Dokuz ay süren arkadaşlıklarının ardından hayatlarını birleştirmeye karar veren Yavuz Ergun-Berna Soylu çiftinin rengarenk nikah konvoyu Başkent sokaklarını süsledi. Pedal Sesi isimli bisiklet grubunun kurucularından olan damat Ergun’un arkadaşlarının sürpriz konvoy planı gelin Soylu’yu önce şaşırttı sonra eğlendirdi.

  Sürücülerden yoğun ilgi

  Nikah konvoyundan haberi olmayan gelin, Kızılay Güvenpark’a geldiğinde kendisini bisikletlerle bekleyen grubu gördü. Burada özel yapım gelin bisikletine binen çift ve yaklaşık 20 bisiklet sürücüsü, Ziya Gökalp Caddesi’ni kullanarak Vedat Dalokay Nikah Salonu’nun yolunu tuttu. Yaklaşık 15 dakika süren yolculuk sırasında trafikten bunalan sürücüler, yanlarından geçen sıradışı gelin konvoyuna yoğun ilgi gösterdi.

  Bisiklete de aşığım

  Damat Ergun bisiklete dikkat çekmek istediklerini söyleyerek, “Bisiklete aşığım bir de hayat arkadaşım oldu. Bu güzelliği ona da aşılama niyetim var” dedi. Gelin Soylu ise “Çok heyecanlıydım. Şaşkınlık içerisindeyim. Bu anı ömrüm boyunca unutamayacağım herhalde” diye konuştu.

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı