ÇANAKKALE HABERLERİ

Gelibolu'da çocuk parkı tahrip edildi

DHA
31.03.2016 - 17:46Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE'nin Gelibolu Belediyesi'nce yaptırılan bir çocuk parkındaki oturma yerlerine zarar verildi.

Gelibolu Belediyesi'nin Hocahamza Mahallesi Gazi İlkokulu yanındaki Özcan Sezer Çocuk Parkı'ndaki oturma yerleri, bu gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tahrip edildi. Güvenlik güçleri, parka kimin zarar verdiğini araştırmaya başladı. Mahalle halkı, çocuk parklarına verilen tahribattan dolayı üzgün olduğunu belirtti.

Vatandaşlar, "Mahallelerde çocuklar için parklar kuruluyor. Çoğu mahallelerde yapımı tamamlanan parklar hizmete açılıyor. Ama ne yazık ki hizmete açılan parklar kısa süre sonrasında kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafınca tahrip ediliyor. Gece buralarda ne içtikleri belli olmayan insanlar oturup, parklara zarar veriyorlar" dedi.

Doğan ZELOVA / GELİBOLU (Çanakkale), (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Gelibolu'da çocuk parkı tahrip edildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gelibolu'da çocuk parkı tahrip edildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı