"Gelen tepkilere şaşırdım"

DHA
25 Temmuz 2015 - 09:50Son Güncelleme : 25 Temmuz 2015 - 11:39

Alman devlet televizyonu ARD'de yayınlanan “Linden Caddesi” isimli dizide başörtülü bir karakteri canlandıran Sıla Şahin, başörtülü haline gösterilen tepkilere çok şaşırdığını söyledi.

Şahin, bir oyuncu olarak her türlü rolü canlandırabileceğini ve her konuda özgür olmasının en doğal hakkı olduğunu belirterek, “Sanırım bazı insanlar gerçek ile rolü ayırt edemiyor. Ben özgür bir oyuncuyum ve rolümün gerektirdiği şekilde giyinmem çok normal” dedi.

Gelen tepkilere şaşırdım

Sevgilisi İlkay Gündoğan için Berlin'den Dortmund'a taşınalı yaklaşık bir yıl olduğunu ancak iş için genelde Berlin, Hamburg ve Köln'de olduğunu dile getiren Sıla Şahin şunları söyledi:
“İş için çok fazla yol kat ediyorum. Valizle yaşamak baya yorucu. Bu sıralar iki firma için mankenlik yapıyorum. ZDF'de bir dizide bir kaç bölüm için çekimlere başladık, aynı dizide daha önce de rol almıştım. Uzun süre rol aldığım GZSZ dizisinden ayrılalı bir yıl oldu. Israrla tekrar diziye dönmemi istediler ancak kabul etmedim. Artık yeni birşeyler yapmak istiyorum. Geçen hafta Hamburg'da mankenlik yaptım. Podyumda ilk kez bu kadar uzun yer aldım, stresli ama zevkli geçti. Mankenlik kolay bir meslek değil, sadece yürümek ise hiç değil.”

Gelen tepkilere şaşırdım


Etiketler: almanya , avrupa , SIla Şahin


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı