Gelecek tasarımını anlatacaklar

Hürriyet Haber
23 Aralık 2009 - 13:44Son Güncelleme : 23 Aralık 2009 - 13:44

Her alandan çeşitli tanınmış simalar Bersay İletişim Enstitüsü’nde (BİE) “Gelecek Tasarımı” hakkında konuşacak.

Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Elif Şafak, Ayşe Arman, Ali Taran, Ali Ağaoğlu, Faruk Malhan, Reşit Soley, Prof. Dr. Tosun Terzioğlu, Prof. Dr. Önder Küçükerman gibi tanınmış ve başarılı isimler Bersay İletişim Enstitüsü’nde (BİE) “Gelecek Tasarımı” hakkında konuşacak.

Bersay İletişim Enstitüsü iş, sanat, popüler kültür, bilim dünyası ve yaşama sanatına hizmet eden çeşitli alanlardan birçok başarılı ve tanınmış ismi 5 Ocak – 1 Nisan 2010 tarihleri arasında “İletişimde Mükemmellik Programı 2: “Geleceği Tasarlamak” başlığı altındaki konferans dizisinde konuşmacı olarak ağırlayacak.

İletişimde “Mükemmellik Merkezi” olma idealiyle yola çıkan Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) 2009 yılında “Dünya Görüşü” başlığı altında gerçekleştirdiği İletişimde Mükemmellik Programı’nın ikincisine, 5 Ocak 2010 tarihinde Ali Taran’ın “Geleceği Akıl Etmek” konferansıyla başlıyor. “Geleceği Tasarlamak” başlığı altında sanat, popüler kültür, bilim dünyası ve yaşama sanatının öncü isimlerinin Ağaoğlu sponsorluğunda konuşmacı olacakları konferanslar saat 18:00-20:00 arasında düzenlenecek ve katılım salonun kapasitesiyle sınırlı olacak.

“İletişimde Mükemmellik Programı 2: Geleceği Tasarlamak” konferans dizisinde sırasıyla Ali Taran, Prof. Dr. Tosun Terzioğlu, Prof. Önder Küçükerman, Reşit Soley, Elif Şafak, Prof. Dr. Tarık Yılmaz, Faruk Malhan, Muzaffer Yıldırım, Ufuk Tarhan, Acun Ilıcalı, Enis Batur, Mehmet Gürs, Hülya Avşar, Ayşe Arman ve Ali Ağaoğlu konuşmacı olarak yer alacak.

Başarı hikâyelerini kendilerinden dinleme fırsatı

Konuklar, kendi uzmanlık alanlarının geleceğine ilişkin öngörülerini ve kendi başarı modellerini paylaşacak. Acun lıcalı, “Medyada Bir Başarı Öyküsü Yaratmak” başlığı altında herkesin merak ettiği kariyer modelini, çeşitli alanlardaki projeleriyle son 20 yıldır Türkiye’nin gündeminde olan Hülya Avşar, “Eğlence Dünyasında Yol ve Hedef” başlıklı konferansında takip ettiği “kişisel yol haritasını” ilk kez paylaşacak.

Çiçek Abbas ve Propaganda’yla sade, açık ve çarpıcı şekilde o dönemlerin Türkiyesi’ne ait net fotoğraflara imza atan yönetmen Sinan Çetin ise “Sinemacıların Tanıklığında İnsan Öyküleri” başlıklı bir konuşma yapacak. Yarattığı fenomenlerle Türkiye’nin her kesimce en çok tanınan reklamcısı Ali Taran “Geleceği Akıl Etmek” konulu konferansında, ülkemize has fenomen yaratmanın ayrıntılarını anlatacak. “İletişimde Mükemmellik Programı 2: Geleceği Tasarlamak”, başarılı işadamı Ali Ağaoğlu’nun kişisel başarı öyküsüyle sona erecek.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı