KIRIKKALE HABERLERİ

'Gelecek Ağacın Gölgesinde' etkinliği

DHA
30.03.2016 - 10:12Son Güncelleme :
DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)- KIRIKKALE Üniversitesi'ne bağlı Keskin Meslek Yüksek Okulu'nda (MYO) 'Gelecek Ağacın Gölgesinde' etkinliği düzenlendi. Öğrenciler okullarının bahçesine fidanı dikmek için yarıştılar.
Kırıkkale Üniversitesi Keskin MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım II. sınıf öğrencileri, Orman Haftası'nda 'Gelecek Ağacın Gölgesinde' adını verdikleri bir etkinlik gerçekleştirdiler. Öğretim görevlisi Servet Altan nezaretinde yapılan etkinlik kapsamında bölüm öğrencileri, hazırladığı afişler ve sloganlar eşliğinde çevre temizliği yaptılar. Ardından akademik ve idari personelin de katılımı ile fidanlar dikildi. Dikilen fidanlara dilek kartları yazılarak bağlandı. Öğretim Görevlisi Servet Altan, bilinçli ve duyarlı bireyler olarak doğa sevgisinin artırılmasını amaçladıkları, bu ağaçlandırma çalışması ile çevreye küçük de olsa bir katkıda bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden 'Gelecek Ağacın Gölgesinde' etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Gelecek Ağacın Gölgesinde' etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı