Ege Haberleri

EGE

  Geleceğin voleybolcuları

  İZMİR (DHA)
  11.09.2015 - 16:15 | Son Güncelleme:

  Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor salonunda Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Voleybol Spor Okullarında kurs gören 220 genç filenin sultanı olmak için ter döküyor.

  Profesyonel voleybolcular yetiştirerek marka haline gelmeyi amaçlayan Bayraklı Belediyesi Voleybol Spor Okulları çalışmalarını aralıksız sürüyor. Her geçen gün yoğun ilgi gören voleybol kursunda antrenör eşliğinde eğitim alan 7-16 yaş arasındaki 220 öğrenci filenin sultanları olabilmek için ter döküyor. Filenin sultanları arasında yer almak isteyen ve bu spor dalına gönül veren 7-16 yaş arasındaki çocuklar kayıt yaptırmak için Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünün 371 60 67 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabiliyor.

  Bayraklı'da spora ve sporcuya desteklerinin süreceğini ifade eden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "İlçemize yakışan Şehit Ümit Boz ve Doğançay'da ki spor tesisi projesini hayata geçirdik. Son olarak da Mustafa Kemal Atatürk Spor salonunu hizmete girdi. Bu tesislerin dışında kültür merkezlerimizdeki salonlarda farklı spor dallarında kurslarımız sürüyor. Buralarda geleceğin sporcularını yetiştirerek onların başarılarına katkı koymak ve Bayraklı'yı temsil ettiğini görmek bizleri onurlandırır" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı