MANİSA HABERLERİ

Geleceğin Şehzadeleri Yetişiyor

IHA
03.09.2015 - 15:14Son Güncelleme :

ŞEHZADELER BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULU YÜZME VE FUTBOL KURSU SONA ERDİ. YÜZME KURSLARINA KATILAN 237 ÖĞRENCİYE KATILIM BELGELERİ BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK TARAFINDAN KATILIM BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ.

IHA

Şehzadeler Belediyesi yaz spor okulu yüzme ve futbol kursu sona erdi. Yüzme kurslarına katılan 237 öğrenciye katılım belgeleri Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından katılım belgeleri takdim edildi. Şehzadeler Belediyesi olarak bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade eden Başkan Çelik, “Geleceğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Şehzadeler Belediyesi yaz spor okulları kursları sona erdi. Yaz tatili süresinde devam eden Yüzme, Futbol ve bireysel spor kurslarına katılan öğrencilere katılım belgesi takdim edildi. Atatürk Olimpik Yüzme Havuzunda düzenlenen Yüzme Kursu katılım belgesi dağıtım törenine Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis üyeleri Selma Çertürk, Ahmet Demir Arslan, Mustafa Zeybek, Başkan Yardımcıları Bilal Demir, Ahmet Songüler, Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Özyiğit, kulüp yönetim kurulu üyeleri ve Kültür ve Sosyal İşler Müdür Enes Karataş katıldı.
Şehzadeler Belediyesi olarak çocuklar için sosyal projeler yapmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Çelik, “Yaz spor okullarımızın yüzme kursunun belge dağıtım töreninde öğrencilerimiz ile bir aradayız. Bu yaz 382 öğrencimize şehzadeler Belediyesi Spor Kulübü olarak kurslar düzenledik 237 öğrencimiz yüzme kurslarına katıldı. Bugün Atatürk Olimpik Yüzme havuzunda yüzmelerini geliştiren ve yeni öğrenen çocuklarımıza, yavrularımıza belgeleriniz takdim ettik. Yüzme kurslarının yanı sıra 53 öğrencimiz futbol kursuna katılırken 92 öğrencimizde bireysel spor dallarında kurslarımıza katıldılar. Toplamda 382 öğrencimize yaz spor okullarında eğitim vermiş olduk. Bizlerde çocuklarda son derece çok mutluyuz. Çünkü çocuklarımız bizim aydınlık yarınlarımızın teminatı, bizim geleceğimiz. Bizde geleceğimize yatarım yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm çocuklarımızı birer Şehzade gibi görüyoruz. Şehzadeler gibi iyi eğitim alarak yetişmelerini önemsiyoruz. Hem şehrimize hem Ülkemize hem de insanlığa büyük hizmetler yapacaklarına yürekten inanıyoruz. Şehzadeler Belediyesi olarak çocuklarımız için ne yapsak azdır diye inanıyoruz. Kurslarımıza katılarak başarıyla kursu tamamlayan tüm yavrularımızı kutluyorum. Tüm anne, Babalara da destekleri için teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediyesi daha iyi ve daha güzelini yapa bilmek için çaba ve gayret sarf edecektir” dedi.
Yüzme kurslarında yüzmeyi öğrendiklerini ve sporu sevdiklerini belirten yaz spor okulu öğrencileri Başkan Çelik’ten kursların devam ettirilmesini istediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Geleceğin Şehzadeleri Yetişiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 15 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Geleceğin Şehzadeleri Yetişiyor haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:43
  • Guneş
   07:20
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   18:30
  • Yatsı
   19:56
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı