« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Geleceğimi düşünüyorum, ayrılmak istiyorum"

BURSASPOR’un uzun süredir kadrosuna katmak için çaba sarfettiği ancak kulübü Velez Sarsfield ile bonservisi konusunda anlaşma sağlayamadığı Augusto Fernandez, Arjantin basınına açıklamalarda bulundu. Fernandez, "Geleceğimi güvence altına almak için kulübümden ayrılmak istiyorum" dedi.

Emre KOŞAK/BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME
Bursaspor’un bir süredir peşinde olduğu ancak yüksek bonservisi nedeniyle transferini çözüme kavuşturamadığı Augusto Fernandez, geleceği ile ilgili Arjantin basınına açıklamalarda bulundu. İtalya ve İspanya’dan teklifler aldığını belirten yıldız futbolcu, en iyi teklifi Türkiye’den aldığını açıkladı. Fernandez, "En iyi teklifi Türkiye’den aldım. Bana sunulan teklif çok iyi. Geleceğimi güvence altına almak istiyorum. Velez ile sözleşmem var ve yenilemeyi düşünmüyorum. Arjantin Milli Takımı hayallerimi süslüyor. Bursaspor’a gidersem ve futbol hayatımı burada sürdürürsem Milli takım kariyerim için de çok önemli olacak" dedi.

Öte yandan yeşil beyazlı kulübün Fernandez transferinin olumsuz sonuçlanması durumunda takıma katmak istediği Boateng ile de görüşmelerinin devam ettiği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler