« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Geleceği seçeceğiz

Serdal Adalı, bugün sadece başkanlık seçimi olmayacağını söyledi.“Siyah beyazlı renklere gönül verenler sadece bir başkan seçmeyecek, kulübün geleceğini de seçecek. Ekonomik projelerimizle Beşiktaş ayağa kalkacak.”

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta Fikret Orman’ın  rakibi olan Serdal Adalı, büyük hedefler ve zaferlerle birlikte kulübe güç katacak ekonomik projeler hazırladıklarını söyledi. İddialı olduğunu belirten Adalı, düşüncelerini şöyle açıkladı...

Bizler Beşiktaş’a gönül verenler olarak sadece bir başkan seçmeyeceğiz, geleceğimizi seçeceğiz. Her şeyimiz olan kulübümüzün ekonomik gücü, tesisleşmesi, değerleri ve en önemlisi tarihi başarılarına imza atmak için karar vereceğiz. Beşiktaşlı’ya yakışan dönüp kaçmak değil, dik durup mücadele etmektir. Beşiktaş için gece gündüz çalışırken bazı gelişmeler oldu. BuBeşiktaş camiası üzerinde defalarca oynanan oyunların sonuncusudur.

Erdoğan: İkna eden kazanır

BEŞİKTAŞ Asbaşkanı Levent Erdoğan tüm derneklerin yöneticileriyle toplandı. Erdoğan, “Kongre günü üyeleri ikna eden kazanır” derken, derneklerin büyük bölümünün Serdal Adalı’yı işaret ettiğini söyledi. ‘Herkes vicdanına göre hareket edip oy kullansın’ mesajı verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler