« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Geleceği düşünmüyorum

San Antonio Spurs'e 4-2 ile elenerek sezonu yine erken kapatan Dallas Mavericks'de yıldız oyuncu Dirk Nowitzki, geleceği hakkındaki sorularda net bir yanıt vermekten kaçındı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Alman oyuncu, vereceği kararı hangi faktörlerin etkileyeceğine dair gelen soruya, "Bilmiyorum. Henüz konu çok taze. Bu noktada sadece opsiyonlarımı açık tutmalı ve ne olacağını görmeliyim." şeklinde yanıt verdi.

Bir süre bu sezon yaşanan hayal kırıklığını atlatması gerektiğine dikkat çeken Nowitzki, yaklaşık 1-2 hafta sonra bu konuları düşünmeye başlayacağını ifade etti. Öte yandan hakkında spekülasyonların kesilmeyeceğini beirten oyuncu, her zaman kariyerini Dallas'ta bitirmek istediğini söyledi. Başarılı oyuncuya daha az para karşılığında şampiyonluk hedefleyen bir başka takıma gidip gidemeyeceğine dair de bir soruya ise "Bu da elimin altındaki seçeneklerden biri. Tabii birkaç yıl daha bu takımla istediklerimi gerçekleştiremem halinde. Fakat bu noktada, ben hala kariyerimin en parlak ve etkili dönemindeyim. İyi oynayabilecek birkaç sezonum daha kaldığını hissediyorum." dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler