« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Geleceğe bakalım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fatih Terim, Juventus maçında Türk futbolunun aşama içinde olduğunu kanıtladıklarını söyledi ve ‘‘Üzülmenin anlamı yok. Artık gruptan nasıl çıkacağımızı düşünmeliyiz’’ dedi.

Yurda döndüler

Juventus'la deplasmanda 2-2 berabere kalan G.Saray dün İstanbul'a döndü. Sarı kırmızılı kafileyi havaalanında aileleri ve bir grup taraftar karşıladı. Havaalanında bir açıklama yapan Fatih Terim, Juventus maçında galibiyeti kaçırdıklarını söyledi.

Mükemmel oynadık

‘‘Golleri profesyonelce attık ama maalesef amatörce goller yedik’’ tespitini yapan G.Saray Teknik Direktörü, ‘‘Maçı kafamızda şöyle bir analiz ettiğimizde, kazanamadığımıza bugün daha çok üzülüyoruz. Mükemmel oynadık. Bize 3 puan kazandıracak çok sayıda gol pozisyonunu da bulduk’’ şeklinde konuştu.

Gücümüzü hissettirdik

Türk futbolunun aşama içinde olduğunu kanıtladıklarını belirten Terim, ‘‘Orada üç puan alamasak da gücümüzü hissettirdik. Hayıflanmanın bir anlamı yok. Bu sonuca da şükretmek gerekir. Artık, gruptan nasıl çıkacağımızı ve F.Bahçe maçını düşünmeliyiz’’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler