AYDIN HABERLERİ

GEKA, Didim’in Tanıtm Projesine Destek Verecek

IHA
18.09.2015 - 13:57Son Güncelleme :

GEKA DİDİM'İN TANITIMINA DESTEK VERECEK

IHA

Didim Ticaret Odasının hazırlayarak Güney Ege Kalkınma Ajansına sunduğu Didim İnteraktif Tanıtım Sistemi projesinde imzalar atıldı.
Didim Ticaret Odasının geçtiğimiz ay tamamladığı tanıtım projesi genişleyecek. Alınan yeni destek ile İlçe genelindeki işletmeler tanıtım sistemine entegre edilecek. İlçe genelindeki 5000 işletme tanıtıcı bilgilerinin yer aldığı bir web sayfasına sahip olacak. Sistem tanıtım noktalarında olduğu gibi kişinin aradığı işletmeleri geo lokasyon sistemini kullanarak kullanıcıya en yakından en uzağa doğru sıralayacak. Arama yapanlar İşletmelerin iletişim bilgilerine ve yol tarifine ulaşacak.
Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu, proje hakkında görüşmek ve sözleşme imzalamak için GEKA’nın Denizli’deki merkezine ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Başkan Yardımcısı Gürol Çelik, ve Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı katıldı. GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata ile Şaban Üstündağ proje sözleşmesini imzaladı.
Sözleşme imzasının ardından konuşan Şaban Üstündağ; "Bu proje ile Türkiye’nin en güçlü ve etkileşimli ticari iletişim altyapısını kuracağız, 4 yıllık stratejik planımızda yer alan hedeflerimize ulaşmış olacağız. Projenin hazırlık aşamasında destekte bulunan ve biz dahil tüm kurumlara proje kültürü aşılamak için çaba gösteren ilçe Kaymakamımız İskender Yönden’e, Bizden desteklerini esirgemeyen tüm kurum amirleri ve çalışanlarına, Yönetim Kurulumuz ve meclisimize, Projede ekibinde yer alan çalışanlarımıza ve Oda personelimize teşekkür ediyoruz" dedi.
GEKA tarafından 9 Şubat 2015 tarihinde ilan edilen Alternatif Turizm, Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi ve Yenilenebilir Enerji Programlarına teklif edilen projelerin değerlendirme süreçleri 18 ağustosta yapılan yönetim kurulunda tamamlanmıştı. Didim Ticaret Odasının projesi desteklenmeye hak kazanan 60 projenin arasında yer aldı. Didim Ticaret Odasının yenilenebilir Enerji başlığında yazılan proje ise başarılı bulunmuş fakat puanlamalarda yedek sıralarda yer almıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden GEKA, Didim’in Tanıtm Projesine Destek Verecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 13 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GEKA, Didim’in Tanıtm Projesine Destek Verecek haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ekim 2017, Cuma
  • İmsak
   05:38
  • Guneş
   07:15
  • Öğle
   13:04
  • İkindi
   16:09
  • Akşam
   18:33
  • Yatsı
   19:58
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı