DENİZLİ HABERLERİ

GEKA’dan Teknokent’e Destek

IHA
23.10.2015 - 11:30Son Güncelleme :

PAÜ TEKNOKENT'TE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ

IHA

Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi tarafından organize edilen, Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA)’nın desteklediği, ‘Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimleri’, Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Beş gün boyunca gerçekleştirilen eğitimlerde Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimleri başlığı altında etkili iletişim, eğiticinin eğitimi, takım koçluğu, iletişim ve beden dili, meta programlar, takım koçluğu, kurum kültürü, etkili sunum teknikleri, kişisel ve kurumsal imaj, kişilik analizleri, zaman yönetimi, stres ve öfke yönetimi konularına yer verildi. Pamukkale Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Adak, “2015 yılı başında hızla büyüyen ekibimizin, paydaşlarımız ve yararlanıcılarla daha etkin iletişim kurmasına ve hizmet kalitemizin artmasına destek vermek, aynı zamanda da kurum içi iletişimi güçlendirmek amacıyla bu eğitimlere yöneldik. Profesyonel Koç ve Yönetim Danışmanı Taşkın Tahmaz’ın eğitmenliğinde beş gün süren programda, oldukça kapsamlı bilgiler edinme ve uygulama şansımız oldu. Geneli teknik bilgilerimizi güçlendirmek adına 2015 yılı boyunca yoğun bir şekilde katıldığımız eğitimlerin yanında, kişisel ve kurumsal gelişime yönelik bu tür eğitimlerin de kurumların insan kaynağını ve takım ruhunu güçlendirmek, hizmet kalitesini artırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için önemli olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda GEKA’nın bize verdiği destek dolayısıyla ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
Eğitim sonunda katılımcılara Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi Sertifikası verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden GEKA’dan Teknokent’e Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GEKA’dan Teknokent’e Destek haberi güncellenecektir.

  DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:33
  • Guneş
   07:09
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:30
  • Yatsı
   19:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı