MANİSA HABERLERİ

Gediz Elektrik Dağıtım A.ş.’den Örnek Kampanya

IHA
13.10.2015 - 13:54 Son Güncelleme :

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş TARAFINDAN BAŞLATILAN ''UMUTLARA IŞIK OLALIM''KAN KAMPANYASINA EŞ ZAMANLI OLARAK MANİSA VE İZMİR'DE BAŞLANDI.

IHA

GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından başlatılan ’Umutlara Işık Olalım’ Kan Bağışı kampanyası büyük ilgi gördü.
GEDİZ Elektrik Dağıtımı A.Ş. yetkililerince Sarıgöl’de yapılan basın açıklamasında, GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak,Türk Kızılayı işbirliği ile kan bağışına yapıldığı açıklandı. GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkilileri açıklamalarında, "Türk Kızılayı’nın katkıları ile bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyası 5 Ekim tarihinde hizmet bölgemiz olan İzmir ve Manisa’daki il müdürlüklerimizde eş zamanlı olarak gerçekleştirilmiştir. Çalışanlarımızın yoğun katılım gösterdiği kampanyaya müşterilerimiz de büyük destek vermiştir. Şirketimiz böyle büyük bir organizasyonun parçası olmaktan gurur duymaktadır. Amacımız farkındalık oluşturarak kan vermenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamaktır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan şirketimiz belirli periyotlarla gerçekleştirdiği kan bağışlarıyla Umutlara Işık olmaya devam edecektir. Önümüzdeki Perşembe ve Cuma günü de Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde iki gün boyunca çalışan personelimiz Kızılay’ın Sarıgöl’deki kan alım merkezinde kan bağışına destek olacaklardır. Bu amaç doğrultusunda bizi destekleyen çalışma arkadaşlarımıza ve müşterilerimize duyarlı davranışları adına bir kez daha teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verdiler.
GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından başlatılan örnek ’Umutlara Işık Olalım’ kan bağışı kampanyası Sarıgöl Kızılay Şubesi ve personeli tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Gediz Elektrik Dağıtım A.ş.’den Örnek Kampanya hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gediz Elektrik Dağıtım A.ş.’den Örnek Kampanya haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:29
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı