Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Geçen sezonki gerginlik sona erdi

Aykut Kocaman, bir önceki yıla oranla rahat olduklarını söylerken futbolcularının çok istekli oluşuna özellikle vurgu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman dünkü antrenman sonrası takımı takip eden gazetecilerle sohbet etti. Geçen yıl yaşanan olaylar nedeniyle Topuk Yaylası Tesisleri’nin güzelliğini tam anlamıyla fark edemediklerini söyleyen Kocaman, “Gerçekten dünya standartlarında bir tesis. Bir futbol takımının ihtiyacı olan her şey burada var” ifadelerini kullandı.

Bu sezon daha rahatız

Kocaman, bir gazetecinin “Gerginliğiniz gitmiş, yüzünüzde bir rahatlama görüyoruz’ demesi üzerine, “Gerçekten çok mu gergin görünüyordum. Tabii ki bu sezon daha rahatız. Sadece futbolu düşünüyor, futbolu konuşuyoruz. Bu takım ışık saçıyor, hepsini arzulu ve istekli gördüm. Sezon başlayıncaya kadar herkesin tam olarak hazır olacağına inanıyorum” diye konuştu.
TRT’de oyuncu Şoray Uzun’un kendi taklidini yapmasını eşiyle beraber kahkahayla izlediğini belirten Kocaman, “Hiç bu kadar gülmemiştim. Benim taklidimi çok başarılı bir şekilde yapmış” dedikten sonra Şoray Uzun’un kendisini canlandırırken yaptığı düşme hareketini gösterdi.

Alex’e Kocaman alkış

TOPUK Yaylası kampında sivrilen isimlerin başında yine Alex geliyor. Yıldız futbolcu, genel performansının yanı sıra, ayak tenisi oynanırken yaptığı estetik hareketleriyle beğeni topladı. Teknik direktör Aykut Kocaman, bu beğenisini alkışlarıyla gösterdi.

Topuk Yaylası’nda kuvvet topluyorlar

YENİ sezon hazırlıklarını Düzce’ye bağlı Kaynaşlı ilçesi Topuk Yaylası’nda sürdüren Fenerbahçe’de antrenmanlar giderek ağırlaşıyor. Sarı lacivertliler, dün açık sahada düz koşu yaptı ve ardından kuvvet ile dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz