Gündem Haberleri

  Gece yarısı baskını

  Behlül AYDIN
  26.08.2012 - 04:00 | Son Güncelleme:

  Önceki gün iki kadın, bir de erkek arkadaşıyla Cihangir’e giden Tolga Karaçelik’in eğlence turu tatsız bitti. İddiaya göre Nurgül Yeşilçay, sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı, ikili arasında kavga çıktı.

  TOLGA KARAÇELİK'İN PANİK ANLARI

  İddiaya göre “Sultan” dizisinin çekimleri nedeniyle bulunduğu Diyarbakır’dan planlanandan önce dönen ve sevgilisinin Cihangir’de olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, mekanı bastı. Genç yönetmen, şehir dışında olduğunu sandığı Yeşilçay’ı bir anda karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı.

  Konuşmak için dışarı çıkan ikili, çok geçmeden tartışmaya başladı. Görgü tanıklarının karşılıklı darpa kadar vardığını ileri sürdüğü kavga, ünlü oyuncunun bir taksiye binerek oradan ayrılmasıyla son buldu.

  Olaydan yaklaşık bir saat sonra, içeride birlikte oturduğu kadın arkadaşıyla kafeden ayrılan Karaçelik, yanındakinin sadece arkadaşı olduğunu söylemekle yetindi, kavga iddialarıyla ilgili sorular yanıtsız kaldı. Bu arada Tolga Karaçelik, otoparkta camları yarıya kadar açık halde bıraktığı Yeşilçay’a ait cipi de almayarak, başka bir araçla oradan uzaklaştı.      

  Bu haberin ardından Nurgül Yeşilçay bir basın açıklaması yaptı:

  Bir hafta önce Sultan'ın Diyarbakır çekimlerini tamamlayarak İstanbul'a döndum. 3 çift olarak eğlenmek için gittiğimiz mekandan oğlumu uyutmak için erken ayrıldım. Yıllardır İstanbul'da olduğum sürece oğlumu her zaman ben uyuturum .Tolga arkadaslarımızın yanında biraz daha kaldı. Sonra hep beraber eve geldiler.  Mekanda Tolga ile herhangi bir kavgamız, tartışmamız olmadı. Alkol aldığımız için de arabamı otoparka bıraktım. İyi giden mutlu bir beraberliğimiz var. Çıkan bu yalan haberlerden son derece rahatsızım.. Hiç bir dayanağı olmayan tek taraflı soruşturulmadan iddiaya dayalı ' çamur at izi kalsın' haberciliği şiddetle kınıyorum.

     

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı