ADANA HABERLERİ

Gazipaşa İlköğretim Okulu’nda Cumhuriyet Coşkusu

IHA
29.10.2015 - 11:39Son Güncelleme :

GAZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU'NDAKİ KUTLAMA ETKİNLİKLERİ, ÖĞRENCİLERİN ŞARKI, ŞİİR VE DANS GÖSTERİLERİ İLE RENKLİ ANLARA SAHNE OLDU

IHA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Adana’daki okullarda coşku içinde kutlandı. Gazipaşa İlköğretim Okulu’ndaki kutlama etkinlikleri, öğrencilerin şarkı, şiir ve dans gösterileri ile renkli anlara sahne oldu.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende okul Müdürü Hüseyin Özlen, Cumhuriyet’in ülke ve millet için anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
Kutlamalar, öğrencilerin okuduğu şiirler, sunumlar ve dans gösterileri ile devam etti. Velilerin de büyük ilgi gösterdiği kutlamalarda 2-A sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Selma Güneri’nin nezaretinde hazırladıkları muhteşem gösteriyi "Atam İzindeyiz" şarkısı eşliğinde sundu. Veliler ve öğretmen, miniklerin gösterisini coşku içinde alkışladı.
Veliler, çocuklarının cumhuriyet kutlamasını fotoğraflayıp ölümsüzleştirmek için de adeta birbiri ile yarıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Gazipaşa İlköğretim Okulu’nda Cumhuriyet Coşkusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gazipaşa İlköğretim Okulu’nda Cumhuriyet Coşkusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı