« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantepspor'da yoğun tempo

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, ikinci yarı hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, ikinci yarı hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor.
Teknik direktör Cemal Gürsel Menteşe, ikinci yarı hazırlıklarının yoğun bir tempoda sürdüğünü, ilk yarıda çekilen sıkıntıların yaşanmaması için şimdiden gereken tedbirleri alacaklarını söyledi.

Gaski Tesisleri'nde günde çift idmanla ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren mavi-beyazlı ekipte moraller yüksek. Antrenmanlarda hırslı oldukları gözlenen futbolcuların, ayrıca neşeli oldukları gözlendi.

Teknik direktör Menteşe, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, “Şimdi 3 oyuncuyu renklerimize bağladık. Bize katılan Kenan, Ramazan ve Uğur Erdoğan'ın faydalı olacaklarına inanıyorum. Şu anda transfer çalışmalarımız sürüyor. 2-3 transfer daha yapmayı düşünüyoruz. Takımımızı kuvvetlendirerek, ikinci yarı en iyi şekilde bu ligde olmak istiyoruz. İlk yarıdaki gibi tehdit alan değil, tehdit eden bir takım hüviyetinde olmak istiyoruz” diye konuştu.

Güçlü ve hırslı bir takım olmak için çalıştıklarını anlatan Gürsel, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Şu anda günde çift idman yapıyoruz. Futbolcularımın hırsı ve arzulu olmaları beni mutlu ediyor ve ikinci yarı için umutlandırıyor. Futbolcularımız gelecek için olumlu sinyaller veriyor. Çalışmalarımız devam edecek. Şu anda forveti güçlendirmeye çalışıyoruz. İstatistiklere bakıldığında, ligde en az gol yiyen takımlardanız. Transfer çalışmalarımızı da ona göre yapıyoruz. Tabii ki öncelikle forvet, orta saha yani gole yakın o bölgeye daha iyi giden oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz. Son arkadaşlarımız da aramıza katıldığında, bu sorunu ortadan kaldırmış olacağımızı düşünüyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz