« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantepspor'da 4 imza

Gaziantepspor, dış transferde Beşiktaş'tan Adem Dursun, Veysel Cihan, Vestel Manisaspor'dan Serkan Özsoy ve Tunus milli takımı oyuncusu Sofiene Melliti Paltava ile resmi mukavele imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Celal Doğan tesislerinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl ile yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular katıldı. Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, törende yaptığı Beşiktaş Kulübü ile Gökhan Güleç'in transferine karşılık olarak forvet oyuncusu Veysel ile Adem Dursun konusunda anlaşma sağlandığını, bu transferlerde hiçbir özveriden kaçınılmadığını söyledi.

Gökhan Güleç için Beşiktaş kulübünden bir miktar para alınacağını, Veysel ile Adem Dursun ile yapılan görüşmelerin dün akşam olumlu sonuçlandığı bildiren Kızıl, “Genel kurulda söz verdiğim gibi hiçbir fedekarlıktan kaçınmayacağız. Gaziantep layık olduğu yere mutlaka gelecektir. Transferlerimiz devam edecek” dedi.

Veysel, Adem Dursun, Serkan Özsoy ve Sofıene Melliti Paltava'nın kadroya girmesiyle daha da güçlendiklerini ifade eden Kızıl, “Biz yönetim olarak en iyisini yapmaya çalışıyoruiz. Artık söz futbolcuların ve teknik kadrnonun olacak” diye konuştu.

Daha sonra Adem Dursun, Veysel Cihan, Melliti Paltava ile Serkan Özsoy noter huzurunda resmi sözleşmeye imza attılar.

Sözleşmenin sonrasında duygularını anlatan futbolcular, Gaziantepspor'da olmaktan dolayı mutlu olduklarını, başarılı olmak için burada olduklarını ifade ettiler. Futbolcular daha sonra kırmızı-siyahlı formayı giyerek gazetecilere görüntü verdiler.

Adem Dursun, Veysel Cihan ve Serkan Özsoy'un 1,5 yıl, Melliti Paltava ile Koandera ile 2,5 yıllık mukavele yapıldığı bildirildi.

Kulüp başkanı Kızıl, Gaziantepspor'un yeni transferi Zimbabweli Kondera'nın, yarın sabah Gaziantep'e gelerek imza atacağını belirtti.

24 yaşındaki futbolcunun, Gaziantep'e geldikten sonra sağlık kontrolünden geçeceği ve daha sonra da kadroya dahil olacağı bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz