« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantepspor Menajeri: Nokta transferler yapacağız

Gaziantepspor Kulübü Genel Menajeri Hasan Çetinkaya, transfer çalışmalarının sürdüğünü, takıma nokta transferler yapacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hasan Çetinkaya, yaptığı açıklamada, yeni sezonda Bursaspor'dan kaleci Ömer Çatkıç ile Kamerunlu stoper Armand Deumi ile Slovakya Süper Ligi'nden orta saha oyuncusu Thomas Sedlak'ı renklerine bağladıklarını ve transfer çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Stelian Krita'yı Ankaragücü'ne verdiklerini de anımsatan Çetinkaya, takıma nokta transferler yapmak için çalışmaların sürdüğünü, önümüzdeki günlerde takıma kazandırılacak futbolcularla kadronun tamamlanacağını bildirdi.

Kampa sonradan katılan yabancı futbolcuların takıma kısa sürede uyum sağladıklarını, bunda takım arkadaşlarının ve kulüp çalışanlarının özverili çalışmalarının rol oynadığını da ifade eden Çetinkaya, “Kamp süreci iyi geçiyor. Arkadaşlık, dayanışma ve takım olma ruhu her geçen gün biraz daha artıyor” dedi.

DEUMİ KAMPTA

Bu arada, Gaziantepspor'un sezon başında renklerine bağladığı Kamerunlu milli futbolcu, Armand Deumi'nin, FIFA tarafından düzenlenen Dünya karması maçlarına katıldıktan sonra dün gece Türkiye'ye döndüğü ve bu sabah Isparta Davraz'da takımla birlikte ilk idmanına çıktığı bildirildi.

Yeni sezona Isparta Davraz'da hazırlanan kırmızı-siyahlılar, günü teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde çift idmanla geçirdiler.

Gaziantepsporlu bir grup futbolcunun, bu sabah erken saatlerde Isparta'ya giderek Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanlığında İzokinetik ölçümlerini yaptırdığı, dün ölçümlerini yaptıranların da bu sabah koordinasyon ve dayanıklılık çalışması yaptıkları öğrenildi.

Teknik direktör Mesut Bakkal, kamp temposunun giderek arttığını, 1650 rakımlı Davraz'da futbolcuların bu tempoya uyum sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl ile birlikte Asbaşkan Ömer Çelik'in de Davraz kampına katıldıkları, Kızıl'ın hafta sonuna kadar Davraz'da kalmasının beklendiği kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler