Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantepspor Asbaşkanı iddialı konuştu

Gaziantepspor Kulübü Asbaşkanı Ömer Çelik, Hollanda kampının her yönüyle iyi geçtiğini belirterek, “Yeni transferlerimizin uyum sorunu çözüldüğünde, taraftarlarımız çok koşan, mücadele eden, sürekli gol atmayı düşünen ve savaşan bir takım izleyecek. Bu takımı izleyen herkes keyif alacak” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hollanda kampının yarın sona ereceğini ifade eden Çelik, kampın iyi geçtiğini, takıma yeni katılan futbolcuların da kısa sürede uyum sağladığını belirtti.

Kamp havasının son derece iyi olduğunu, çalışmaların da iyi geçtiğini anlatan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Kampı yarın tamamlayıp Gaziantep'e döneceğiz. Pazartesi gününden itibaren de çalışmalarımızın geri kalanını kendi tesislerimizde sürdüreceğiz. Hazırlık maçlarında takım iyi bir görüntü ortaya koydu. Yeni transferlerimiz ilk kez bir arada oynadı. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olacağız. Bunun sinyallerini aldık. Şüphesiz eksiklerimiz var. Teknik kadromuz ve yönetim kurulumuz herkesin büyük beğeni ile izleyeceği bir takım yaratmak istiyor. Herkesin Gaziantepspor'a sahip çıkmasını istiyoruz.”

YENİ TRANSFERLER

Çelik, takıma yeni katılan futbolcuların da uyum sürecini atlatmaya çalıştığını ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı:
“Kadromuzu bu yıl daha da güçlendi. Volkan ve Uğur Yıldırım gibi futbolcular kadromuzun gücüne güç kattı. Bu futbolcularımız arkadaşlık ortamına çabuk ısındılar. Sadece saha içerisindeki uyum sürecini atlattıkları zaman her şey daha iyi olacak. Özellikle Uğur Yıldırım'ın takımın gol yollarındaki sorunu çözeceğine inanıyorum. Geçtiğimiz sezon yaşadığımız gol sıkıntısına Uğur ile son vereceğiz. Uğur aynı zamanda takımımızın en büyük eksiği olan serbest vuruş golleriyle takımımıza birçok maç kazandıracaktır.”

FUTBOLCULARA 1,5 MİLYON YTL ÖDEME

Bu arada, bir süredir maddi kriz yaşayan ve Hollanda kampı öncesi futbolculara söz verilen paranın ödenmemesi üzerine sıkıntı yaşayan Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl'ın futbolculara kendi bulduğu kaynaktan 1,5 milyon YTL ödeme yaptığı, diğer tüm borçların da ödendiği kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz