« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantepspor’a Zimbabweli santrafor

Gaziantepspor, transferin son gününde Zimbabwe milli takımın 24 yaşındaki santrforu Shingayı Koandera’yla sözleşme imzalayıp renklerine bağladı.

DHA
SON GÜNCELLEME
Daha önce Beşiktaş’tan Veysel ve Adem Dursun, Manisa Vestelspor’dan Serkan Özsoy ve Tunus milli takımının orta saha oyuncusu Sofiene Mellıtı’yı transfer eden kırmızı siyahlı ekip, son olarak da Koandera’yı kadrosuna dahil etti. Koandera ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıklayan Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, kadrolarına kattıkları 5 yeni futbolcuyla kırmızı siyahlı ekibinin daha da güçlendiğini söyledi. Gaziantepspor’un ligde kalan maçlarını güçlenmiş kadrosuyla büyük ölçüde kayıpsız kapatacağını da iddia eden Başkan İbrahim Kızıl, şöyle devam etti: “Ara transfer döneminde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Uzun çalışmalarımız sonunda 5 oyuncuyu transfer ettik. Daha fazla oyuncu almak istiyorduk ama olmadı. Güçlenen kadromuz, bundan sonra ligde daha önemli başarılara imza atacak.“

Kırmızı siyahlıların yeni transferi Koandera ise Gaziantepspor'la ilgili bilgiler aldıktan sonra Türkiye'ye geldiğini, bundan sonra yeni takımının başarısı için çaba harcayacağını vurguladı, ”Gollerimle takımımın başarılı sonuçlar almasına çalışacağım“ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz