Çukurova Haberleri

  Gazianteplilerden etkinliklere yoğun ilgi

  Hürriyet Haber
  04.09.2015 - 01:47 | Son Güncelleme:

  Türkiye genelinde ve Gaziantep’te gerçekleştirilen hizmetleri tanıtmak ve kamuoyunun bilgilendirmek amacıyla PRIMEMALL da düzenlenen ve iki gün süren Rotary günlerinde binlerce vatandaş stantları ziyaret ederek kulüp yetkililerinden bilgi aldı.

  Rotary günlerini yakından izlemek için Gaziantep’e gelen UR. 2430. Bölge Guvernörü Korhan Atilla ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek “Gaziantep’te altı kulübümüz bulunmakta ve bu kulüplerimiz kentin birçok alanında projeleriyle önemli katkılar sağlayan etkin ve aktif kulüplerimizdir. Bu sene ve geçtiğimiz yıllarda Rotary’in Gaziantep’teki etkinlikleri her alanda varlığını hissettirdi. Sağlık, eğitim, sosyal sorumluluk, gençlik değişim projelerinde Gaziantep kulüplerimiz son derece etkin ve üretken kulüplerimizdir. Başkanlarını ve üyelerini kutluyorum” dedi. Rotary tanıtım günleri hakkında da bilgi veren UR. 2430. Bölge Guvernörü Korhan Atilla “Rotary hizmetlerini anlatmak, yapılan çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla düzenlenen ve bu yıl ismi Rotary günleri olan bu etkinlikle Gazianteplilere yapılan hizmetler hakkında bilgiler verilmiştir. Halkın üyelerimizle bir arala gelmesi ve kulübümüzün doğru anlatılmasını amaçlayan bu tür etkinliklerimiz çeşitlidir. Bazan bir tiyatro, bazan spor etkinliği, bazan da böyle AVM’lerde müzikli tanıtım etkinliği yapılmaktadır. Burada temel amaç insanların Rotary hizmetlerinden haberdar olması, Rotary hizmetlerine ihtiyaç duyanların ulaşabilmesi, Rotaryanlerinde insanlarımızın bu doğal isteklerinden haberdar olması ve bunları insanlara hizmet olarak sunabilme imkânının kazanılmasını sağlamaktadır. İki gündür Gaziantep’te altı kulübümüzün katılımıyla gerçekleştirilen ve binlerce vatandaşın katılarak bilgi aldığı etkinliklerimize emeği geçenleri kutluyorum” dedi.
  Başarıyla geçen iki günde binlerce ziyaretçiye hizmet verildi.


  PRIMEMALL da düzenlenen ve iki gün süren Rotary günlerinde binlerce vatandaşla görüşme şansları olduğunu ve etkinliklerin başarıyla gerçekleştirildiğini belirten Uluslar arası Rotary 2430.Bölge Guvernör Yardımcısı Kemal Tokuz’da etkinliklere altı kulübün katıldığını belirterek “Şenliğimizin birinci gününden bitimine kadar binlerce vatandaşımızla bir araya gelerek gerek bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi gerekse bundan sonra hayat bulacak olan projelerimizi anlatma imkânımız oldu. Etkinliklere katılan kulüp başkanlarımızın şansında bütün üyelerimize teşekkür ederiz. Kulüplerimiz bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bir çok eğitim, sağlık, kültür sanat ve sosyal sorumluluk projeleriyle Gaziantep’e ve kentin sosyal yaşamına hizmet etmeye devam edecektir” dedi. Etkinlikler kapsamında katılımcılara projeler tanıtılırken bir çok etkinlikte vatandaşların büyük ilgisini çekti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı