GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep Vergi Listelerine Sanko İmzası

IHA
03.07.2015 - 17:35Son Güncelleme :

ABDULKADİR KONUKOĞLU

IHA

Gaziantep Gelir Vergisi Rekortmenleri Listesinde ilk 8 sırayı, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri aldı. Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Listesinde ise SANKO’nun 10 şirketi bulunuyor.
Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı, 2014 Yılı Vergilendirme Dönemi İlk 100 Gelir ve Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Listelerini kurum resmi web sayfasında açıkladı.
Gelir Vergisi Rekortmenleri Listesinde; SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Hakan, Sami, Cengiz ve Turgut Konukoğlu, ilk 8 sırayı aldı.
Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Listesine ise Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. 2., Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. 5., Sanko Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 7., Temko İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. 13., ASCE İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 17., Avnet Technology Solutions Sanayi ve Ticaret A.Ş. 28., Auer Elektrikli Ev Aletleri İmalat A.Ş. 29., Sanko Makina Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 34., Gaziantep Ytong Sanayi A.Ş. 40. ve Sanko Dış Ticaret A.Ş. 73. sıradan girdi.
TÜRKİYE BAŞARISI
Bu arada, Türkiye Vergi Rekortmenleri Listesi’ne, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu 49., Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu 83., Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu 93. ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Konukoğlu 98. sırada yer aldı
REKORTMENLİK GELENEKSELLEŞTİ
Gaziantep’te geçen yıl açıklanan Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi ödeyenler listesine de SANKO ve Konukoğlu Ailesi damgasını vurmuştu.
Gaziantep’te listenin ilk 7 sırasını SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Hakan, Adil, Sami ve Cengiz Konukoğlu almıştı. Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu ise listeye 14. sıradan girmişti.
Kurumlar Vergisi Rekortmenleri listesinde SANKO Holding’in 10 şirketi yer almıştı. Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. 2., Sanko Pazarlama, İthalat, İhracat A.Ş. 7., Temko İthalat, İhracat ve Pazarlama 12., Gaziantep Ytong 13., Sanko Makina Pazarlama 19., Sanko İş ve Tarım Makinaları 58., Gazires Elektrik Üretim 79., Sanko Dış Ticaret 80., ASCE İnşaat 96. ve Avnet Technology 97. sırayı almıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep Vergi Listelerine Sanko İmzası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep Vergi Listelerine Sanko İmzası haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:46
 • Guneş
  07:28
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:06
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:52
Sayfa Başı