« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantep transferde hız kesmiyor

Bank Asya Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Altay'dan Ömer Yalçın ve Boluspor'dan Sefa Aksoy'u renklerine bağladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ünsal Göksen, yaptığı açıklamada, yeni sezona güçlü bir kadroyla başlamak istediklerini, bu kapsamda da önemli transferler yaptıklarını belirtti.

Göksen, ligin üst sıralarında mücadele edecek bir takım oluşturmayı hedeflediklerini, bu kapsamda takımdan bazı oyuncuları gönderdiklerini belirterek, “Transfer ettiğimiz bu oyuncular teknik ekip tarafından geçen yıldan itibaren izleniyordu. Transfer döneminin başlamasıyla birlikte bu oyuncularla temasa geçip takıma kazandırdık. Gelen oyuncularımızın geneli bizim bildiğimiz ve tanıdığımız arkadaşlarımız” diye konuştu.

Sezon açılışını yarın GASKİ Tesisleri'nde yapacaklarını dile getiren Göksen, şunları söyledi:
“Yeni sezonun Türk futboluna ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Sakatlıkların, kazaların ve kart cezalarının olmadığı bir sezon geçirmeyi umut ediyorum. Çünkü geçen sezon bu saydığım etkenler bizi hedefimizden bir hayli uzaklaştırmıştı. Kadromuza takviye yaptığımız oyuncularla iyi bir sezon geçirmeyi diliyorum. Bir veya iki takviyeyle de daha da güçlü bir ekip oluşturup, ligin üst sıralarını zorlayan bir takım olmak istiyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz