GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep Ticaret Odası yaşlıları unutmadı

DHA
29.03.2016 - 10:42Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Yaşlılar Haftası kapsamında Gaziantep Huzurevi sakinleriyle buluştu.

Huzurevi Derneği Başkanı Ayşen Durucu ve Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hasan Acem'in de yer aldığı buluşmada, GTO Yönetim Kurulu üyeleri yaşlılarla sohbet edip yemek yedi.

Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, yaşlıların geçmişle bugün arasında önemli bir köprü olduğunu belirterek, bu insanların bilgi, birikimlerinden faydalanmak gerektiğini söyledi. Geleneksel hale gelen yaşlılarla buluşma etkinliğiyle senede birde olsa Gaziantep Huzurevi sakinleriyle bir araya geldiklerini ifade eden Bartık, “Yaşlılarımızla buluşmak, onlarla vakit geçirmek bizleri mutlu ediyor. Bugünün gençleri yarının ihtiyarlarıdır. Bizler bu bilinçle hareket ediyoruz. Yaşlılarımız bizim için büyük bir rehberdir. Bu insanların bilgi ve birikimlerinden faydalanmalıyız" dedi.

Programın sonunda GTO Yönetim Kurulu üyeleri ve Gaziantep Huzurevi sakinleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep Ticaret Odası yaşlıları unutmadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 10 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep Ticaret Odası yaşlıları unutmadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı