GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep’te Tanıtım Atağı

IHA
18.12.2015 - 10:03 |Son Güncelleme :

GAZİANTEP’İN SAHİP OLDUĞU DİNAMİKLERİN HAREKETE GEÇİRİLMESİ VE TANITIMLARININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ İÇİN YURT İÇİ VE YURT DIŞI TANITIM ATAĞININ BAŞLATILACAĞINA DİKKAT ÇEKEN AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ MEHMET ERDOĞAN “GAZİANTEP’İN SAHİP OLDUĞU DEĞERLER KENTE KATMA DEĞER SAĞLAMAYA DEVAM EDECEKTİR” DEDİ.

IHA

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Gaziantep’in sahip olduğu dinamiklerin harekete geçirilmesi ve tanıtımlarının gerçekleştirilmesi için yurt içi ve yurt dışı tanıtım atağının başlatılacağını söyledi.
Gaziantep’in sahip olduğu dinamiklerin her platformda tanıtılması için çaba sarf edeceklerini ifade eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, yapılacak tanıtımın kente katma değer olarak dönüş yapacağını ifade etti. Ankara’da düzenlenen Gaziantep Tanıtım Günleri etkinliğinin başkanlığını da yürüten Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan yurt içi ve yurt dışı tanıtımların gerek iç gerekse dış turizmin geliştirilmesi ve canlanması için önemli olduğunu vurguladı. Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde açılışı Gaziantep Milletvekilleri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selami Memiş ve GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu tarafından yapılan Gaziantep Günlerinde mutfak kültürünün birçok unsuru ön plana çıkarılıyor. UNESCO tarafından Gaziantep’in gastronomi dalında Yaratıcı Şehirler Ağına alınmasıyla birlikte ülke genelinde önemli bir sinerji oluştuğunu da ifade eden Erdoğan, “Gaziantep ilklerin yaşandığı ve yaşanmaya devam ettiği Türkiye’nin lider kentlerinden birisi. Son olarak UNESCO tarafından şehrimizin Yaratıcı Şehirler Ağına alınması sadece Gaziantep’te değil Türkiye genelinde de önemli bir sinerji oluşturmuştur. Bugün Türkiye’nin başkenti Ankara’da Gaziantep’in birçok özellikleri ve sahip olunduğu dinamikleri tanıtılıyor. Yurt içi tanıtımlar en az yurt dışı tanıtımlar kadar önemli” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep’te Tanıtım Atağı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Aralık 2015 tarihinde saat 10 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep’te Tanıtım Atağı haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

28 Ocak 2020, Salı
 • İmsak
  06:07
 • Güneş
  07:30
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:14
Sayfa Başı