GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep’te İlk Kez Işık Ve SES Gösterileri Iconova Da Yapılacak

IHA
28.10.2015 - 10:20Son Güncelleme :

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİKLERİ COŞKUYLA SÜRERKEN, GAZİANTEP İLK KEZ ICONOVA TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN IŞIK VE SES GÖSTERİLERİNE SAHNE OLACAK.

IHA

Cumhuriyetin kuruluşunun 92.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ICONOVA tarafından Gaziantep’te ilk kez gerçekleştirilecek olan ışık ve ses gösterisiyle 29 Ekim Cumhuriyet bayramında Gaziantep semaları renklenecek.
Türkiye’nin dört bir yanında Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri coşkuyla sürerken, Gaziantep ilk kez ICONOVA tarafından organize edilen ışık ve ses gösterilerine sahne olacak. Gösteriler 29 Ekim Perşembe günü saat 18.30 itibarıyla Gaziantep’in yükselen yıldızı en yüksek binası ICONOVA’da gerçekleştirilecek. Bütün Gazianteplilerin davetli olduğu ses ve ışık gösterisi daha şimdiden kentte bir heyecan uyandırdı. Gaziantep’in yükselen yıldızı ICONOVA ile kentteki sosyal ve kültürel yaşamda ki değişimin hızla devam edeceği ifade edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep’te İlk Kez Işık Ve SES Gösterileri Iconova Da Yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep’te İlk Kez Işık Ve SES Gösterileri Iconova Da Yapılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı