Futbol Gaziantep Mesut Ölçal’ı kaybetti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gaziantep Mesut Ölçal’ı kaybetti

Gaziantep Mesut Ölçal’ı kaybetti

Sporcu kişiliği ve Gaziantepspor sevgisi ile tanınan Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Mesut Ölçal, uzun süredir mücadele ettiği lenf kanserine yenik düşerek aramızdan ayrıldı.

Dün akşam geç saatlerde yaşamını yitiren Mesut Ölçal, Gaziantep’in spor, siyaset ve iş dünyasını yasa boğdu. Ticaret Odası Genel Sekreterliği görevinin yanı sıra uzun süre Gönüllü Trafik Müşavirleri Derneği’nin de başkanlığını yapan Ölçal’ın cenazesine iş, spor ve siyaset dünyasından pek çok isim katıldı.

 

Gaziantepspor ve Ticaret Odası Futbol Takımı’na olan düşkünlüğü ile bilinen Ölçal, geçtiğimiz yıl TOBB’un düzenlediği futbol turnuvasında final oynayan takımı için, rahatsızlığına rağmen Ankara’ya kadar gitmiş ve şampiyonluk kupasını Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden almıştı.

 

Gaziantepspor camiası, sağlığı elverdiği sürece hiçbir maçlarını kaçırmayan Mesut Ölçal’ı hep TOBB final maçındaki mutlu görüntüleri ile hatırlayacak.

 

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Kamil Ocak Stadı’ndaki ilk maçlarında şeref tribünündeki bir koltuğu boş bırakarak, çiçekler ve Ölçal’ın resimleri ile süsleyeceklerini, çok sevdiği ve başkanlığı süresinde yakın ilgisini gördüğü Ölçal’ı kaybetmenin kendilerini derinden yaraladığını söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle