GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep Gayrimenkul Yatırımcısı İçin Güvenli Liman

IHA
11.09.2015 - 12:11Son Güncelleme : 11.09.2015 - 12:12

GAYRİMENKUL DANIŞMANI MAHİR GÜNGÖR

IHA

Türkiye genelinde, özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yaşanan gayrimenkul alanındaki durgunluğun Gaziantep’te kısmen hissedildiğini ifade eden Gayrimenkul Danışmanı Mahir Güngör, Gaziantep’in bu alanda güvenli liman olduğunu ifade etti.
Son dönemlerde yaşanan terör olaylarıyla etkilenen ekonominin gayrimenkul piyasalarında da hissedilir oranda etki göstermesinin ve sektör çalışanlarının, özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde büyük şehirlerde meslek bırakmasının aksine, Gaziantep’te gayrimenkul sektörüyle ilgili hareketliliğin devam ettiği ve sektör için Gaziantep’in güvenli bir liman olduğunu ifade eden Gayrimenkul Danışmanı Mahir Güngör, “Son dönemlerde Türkiye genelinde yaşanan terör olayları yanında global krize rağmen Gaziantep birçok konuda ülkemizin ve dünyamızın güvenli limanı konumundadır. Özellikle Gayrimenkul alanında durgunluk yaşansa da gayrimenkul fiyatlarında herhangi bir şekilde gerileme gibi bir olay söz konusu değildir. Gaziantep’in ekonomik dinamikleri ve dünyanın birçok yerinden kente yatırım çalışmaları gayrimenkul sektöründeki canlılığı korumamıza neden olmaktadır. Son birkaç haftadır Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Gaziantep’te de durgunluk yaşansa da bu durgunluğun kısa bir süre sonra hareketliliğe dönüşeceğini düşünüyoruz. Gaziantep yatırımcılar için dün olduğu gibi bu günde cazibe merkezi olmaya devam etmekte, her gün bir birinden farklı projelerle kentin ekonomik dinamikleri yeni yatırımları gündeme taşımaktadır. Gayrimenkul sektörü bu anlamda değer kazanmaya ve kazandırmaya devam etmektedir. Doğru zamanda doğru yerlere yatırım yapılması koşulu ile sektörün önümüzdeki dönemler içinde önü açıktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep Gayrimenkul Yatırımcısı İçin Güvenli Liman hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Eylül 2015 tarihinde saat 12 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep Gayrimenkul Yatırımcısı İçin Güvenli Liman haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  26 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:39
  • Guneş
   06:14
  • Öğle
   12:32
  • İkindi
   15:56
  • Akşam
   18:30
  • Yatsı
   19:53
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı