GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep’deki Şanlıurfa’lılardan Uzer Ve Yüksel’e Büyük Destek

IHA
15 Ekim 2015 - 18:09Son Güncelleme : 15 Ekim 2015 - 18:10

AK PARTİLİLER ŞANLIURFALILARLA YEMEKTE BULUŞTU

IHA

Şanlıurfalı iş adamları, Selahattin Yagız ve Bilal İzol’un, AK Parti Milletvekili Adayları Ahmet Uzer ve Abdulkadir Yüksel onuruna verdiği yemeğe 2 bin kişi katıldı.
Yemeğe Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve Milletvekili adayları katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Başka Gaziantep, başka Şanlıurfa, başka Kahramanmaraş yok, biz bu unvanları kolay kazanmadık. Biz Fırat’ın Akdeniz ve Mezopotamya’nın çocuklarıyız. Biz Gazi şehirle Şanlı şehrin çocuklarıyız. Başka Şanlı şehir yok, başka Gazi şehirde yok. Biz bu unvanları kolay elde etmedik. Bunların bedeli çok ağır oldu. Bin yıllık kardeşlik var ama kardeşlik adına, kardeşliğimizi, barışı, huzuru bozmak adına yapılan bütün çalışmaları bizim atalarımız dedelerimiz geçmişimiz "bir dakika biz bu toprakları yabancıları düşmanları geçirmeyiz" dedi. Çünkü biz Çanakkale ile geçilmedik. Biz birlikte Çanakkale de aynı mücadeleyi verdik dediler” dedi.
AK Parti milletvekili Adayı Ahmet Uzer ise, medeniyetlerin buluştuğu birlikte çalışarak tarih yazıldığı değerli Gaziantep’te beraber yaşadıklarını belirterek, “Şanlı Antepliler, Gazi Urfalılar, hepinizi saygıyla selamlıyorum ve hoş geldiniz diyorum. Medeniyetlerin buluştuğu birlikte çalışarak tarih yazıldığı değerli Gaziantep’imiz de birlikte yaşıyoruz. Bizim için insanların nerede doğduğu önemli değil, önemli olan Gaziantep’te beraber yaşadığımız. Bunu Gaziantep’te Türkiye örnek olacak şekilde yaşıyoruz. Bu şehri beraber büyütüyoruz. Bu şehrin ekonomisini beraber yükseltiyoruz. İnşallah sizin tercihinizle Abdulkadir Yüksel kardeşimizi beraber meclise göndereceğiz” şeklinde konuştu.
"Bugün benim siyasi hayatımdaki en mutlu günü" diyen Abdulkadir Yüksel, “Çünkü Allah bana nasip etti. Önemli bir misyon üstlendik. Gazi şehrimizde, burada yıllardır beraber yaşayan, Şanlıurfalısıyla Siirtlisiyle, Batmanlısıyla 2 milyon insanımız kardeşçe birlik dirlik olduk. İktisadi alanda, sosyal alanda her alanda, ekmeğini aşını bölüşen, işini bölüşen, kardeşçe yaşayan insanlar olduk. Ben bu partiye mensup olduğum için hakikaten çok büyük onur duyuyorum. Ben bugün sizin adınıza, sizin için, sizi temsil için aranızdayım” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep’deki Şanlıurfa’lılardan Uzer Ve Yüksel’e Büyük Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 18 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep’deki Şanlıurfa’lılardan Uzer Ve Yüksel’e Büyük Destek haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:04
  • Guneş
   05:47
  • Öğle
   12:44
  • İkindi
   16:26
  • Akşam
   19:21
  • Yatsı
   20:50
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı