GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine, enerjide verimlilik ödülü

AA / Adsız Günebakan
25.02.2016 - 17:33Son Güncelleme :

- Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansında, 2015 Enerji Ödüllerinin verildi törende "verimlilik" kategorisinde mansiyon ödülü Gaziantep Büyükşehir Belediyesine verildi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine, enerjide verimlilik ödülü
AA / Adsız Günebakan

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansında, 2015 Enerji Ödüllerinin verildiği törende "verimlilik" kategorisinde mansiyon ödülünü aldı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye'de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen enerji sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla verilen ödül, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor.

Ankara'daki bir otelde 5'incisi düzenlenen törende, yenilenebilir enerji santralleri, termik enerji santralleri ve verimlilik kategorilerinde, iki jüri özel ödülüyle toplam 11 ödül sahiplerini buldu.

"Verimlilik" kategorisindeki ödülü, TÜPRAŞ İzmit Rafinerisi alırken, bu kategorideki mansiyon ödülü Gaziantep Büyükşehir Belediyesine verildi. Ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi adına genel sekreter Deniz Köken aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep Büyükşehir Belediyesine, enerjide verimlilik ödülü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep Büyükşehir Belediyesine, enerjide verimlilik ödülü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı