ANKARA HABERLERİ

Gazi Teknopark girişimci arıyor

Hürriyet Haber
03.01.2018 - 15:42Son Güncelleme :

Gazi Üniversitesi bünyesinde girişimcilik ekosistemine 10 yıldır katkı sağlayan Gazi Teknopark, yeni girişimciler arıyor.

Hürriyet Haber

2017 yılında 26 girişimcinin TÜBİTAK'tan toplam 3 milyon 900 bin lira fon almasına olanak sağlayan Gazi Teknopark Bireysel Genç Girişim (BİGG) Anahtar Programı yeni dönem başvuruları başladı. Gazi Teknopark'ın bu yılki BİGG birinci çağrı başvuruları için 15 Ocak’a dek başvuru yapılabilecek. Programa başvuran girişimciler, kendi alanlarında uzman olan deneyimli kişilerden eğitim ve mentorluk desteği alarak, iş planı hazırlamayı, iş modelini, doğru bir şekilde kurgulamayı ve pazarı tanımlayıp geliştirmeyi öğreniyor. Program sonunda TÜBİTAK BİGG panelinde başarılı olan girişimciler, 150 bin liralık hibe desteğinin yanı sıra Gazi Anahtar Kuluçka Merkezi'nde yer almak, Gazi Teknopark'ın iş fikri yarışmalarına katılmak ve yatırım ağına erişim gibi fırsatlardan faydalanma hakkı kazanacak. Programa üniversitelerin lisans, yüksek lisans veya doktora derecelerinden birini en çok 10 yıl önce almış mezun kişiler ile üniversitelerin herhangi bir lisans programından bir yıl içinde mezun olabilecek durumdaki öğrenciler başvuru yapabilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gazi Teknopark girişimci arıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ocak 2018 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gazi Teknopark girişimci arıyor haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

23 Kasım 2018, Cuma
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:35
 • Öğle
  12:41
 • İkindi
  15:12
 • Akşam
  17:35
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı