Gündem Haberleri

  Gazetecileri dövdürttü

  Hürriyet Haber
  07.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  FUAR Kübana Gazinosu'nda programını sürdüren İbrahim Tatlıses, yine gazetecilerle kavga etti. Tatlıses, Show TV kameramanı Reşat Balcı ve muhabiri Serkan Çinier'i tartakladı.

  Önceki gece programını bitirdikten sonra gazinonun üst katına çıkarak burada Asena ve Seren Serengil'i izleyeceğini söyleyen İbo, gazetecilerden görüntü almamalarını istedi. Gazinonun teras katında rakı içip çiğköfte yiyen, bir yandan da Asena'yı izleyen İbo, Show TV muhabirlerini karşısında görünce çılgına döndü. Tatlıses adamlarına muhabirleri kulis odasına sokmalarını isteyince ortalık karıştı. Kameraman Reşat Balcı ve muhabir Serkan Çinier sanatçının adamları tarafından tartaklandı. Muhabirler zorla kulis odasına sokularak burada 5 dakika tutuldu.

  SEREN'DEN SİTEM

  Bir süre sonra basın mensuplarının, görüntü alınmamasını söylediği sırada Show TV muhabirlerinin orada olmadığını söylemeleri üzerine İbrahim Tatlıses, muhabirlerden özür diledi.

  Sahne sırası gelen ve olayları korku dolu bakışlarla izleyen Seren Serengil, ‘‘Bu gazinoda sadece İbrahim bey yok. Ben de varım’’ diyerek gazetecilere sitem etti. Bu sırada bazı kadın gazetecilerin ağladığı görüldü. Olayın ardından gazetecilerin gazinoyu terketme isteğine sinirlenen Tatlıses, ‘‘Kimse buradan çıkmayacak’’ dedi. Olaylar bir süre sonra yatıştı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı