Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gazeteciler Gül ve Erdoğan'ı bekledi

  Özgür ALTUNCU-Özkan ARSLAN-Dilhun GENÇDAL - Özgür ARSLAN/İSTANBUL,(DHA)
  28 Haziran 2013 - 14:23Son Güncelleme : 28 Haziran 2013 - 16:23

  Gazeteciler bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı görüntülemek için uzun süre bekledi. Ancak Gül ve Erdoğan görüntülenemedi.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Üsküdar Kısıklı’daki evinin önünde gazetecilerin nöbeti sürüyor. Gazeteciler, iki gündür resmi programı olmayan Erdoğan’ın bugün cuma namazı için evinden çıkmasını bekledi, ancak bekleyiş sonuçsuz kaldı. Başbakanlık kaynaklarından, Erdoğan’ın dinlendiği açıklandı. Ancak Erdoğan’ın evinde mi yoksa başka bir yerde mi dinlendiği hakkında bilgi verilmedi.

  Başbakan RecepTayyip Erdoğan, en son Çarşamba akşamı İstanbul’daki Akil İnsanlar Final toplantısının ardından Kısıklı’daki evine geçerken görüntülenmişti.

  GÜL HUBER KÖŞKÜ'NDEN ÇIKMADI
   
  İstanbul'da olduğu öğrenilen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün herhangi bir resmi programı görünmezken, bugün Cuma namazı için Tarabya'daki Huber Köşkü'nden çıkması beklendi.

  Basın mensupları Cuma namazı önce köşkün önünde beklemeye başladı. Ancak, Cumhurbaşkanı Gül, köşkten çıkmadı. Cumhurbaşkanlığı forsu taşıyan bayrağın köşkün önündeki direkte çekili olduğu görüldü.

  Gazeteciler Gül ve Erdoğanı bekledi
  Gazeteciler Huber Köşkü önünde bekledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı