Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gazeteciler Ağar'ı kızdırdı

  Hürriyet Haber
  22 Ocak 1999 - 00:00Son Güncelleme : 22 Ocak 1999 - 00:01

  Bayram tatili için Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile birlikte Uludağ'a gelen Mehmet Ağar, tatil boyunca basın mensuplarıyla pek karşılaşmak istemedi. Grand Yazıcı Otel'de kalan Mehmet Ağar, oğlu Tolga, Fatih Terim ve ailesiyle, gazetecilerden uzak durmaya çalıştı.

  Kendisini görüntülemek ve röportaj yapmak isteyen basın mensuplarına ‘‘Çocuklar yeter artık! Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler ama lütfen beni rahat bırakın. Benden başka ilgileneceğiniz kimse yok mu?’’ diyen Ağar, başındaki kasketiyle yüzünü kapamaya çalıştı.

  Kendisine yöneltilen soruları yanıtlamayan Mehmet Ağar, daha sonra Fatih Terim, Hayri Yazıcı ve birkaç arkadaşıyla sosyetenin uğrak yeri olan Tut Yeli Restaurant'a gitti. Fatih Ürek ve saz arkadaşlarını buraya çağıran grup, geç saatlere kadar eğlendi.

  Bu anı görüntülemek isteyen basın mensupları ise Hayri Yazıcı tarafından engellendi. Bu arada Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga ile Hayri Yazıcı'nın kızı Bahar Yazıcı'nın birlikte görüntülerinin alınmasına da izin verilmedi.  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı