GAZİANTEP HABERLERİ

GAÜN Öğrencileri Gaziantep Gezisinde

IHA
25.02.2015 - 13:02Son Güncelleme :

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ (GAÜN) TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU TARAFINDAN, ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ, KENDİRLİ GAZİ KÜLTÜR MERKEZİ, ATATÜRK ANI MÜZESİ VE OYUNCAK MÜZESİ’NE GEZİ DÜZENLENDİ.

IHA

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu tarafından, Zeugma Mozaik Müzesi, Kendirli Gazi Kültür Merkezi, Atatürk Anı Müzesi ve Oyuncak Müzesi’ne gezi düzenlendi.
Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Atınç Olcay, öğrencilerin tarih ve kültür bilinci kazanmalarına katkı sağlayan geziye Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden 80 kişilik bir grubun katıldığını ve geziden son derece memnun kaldıklarını ifade etti.
Eğitimin sadece okulla sınırlı kalmaması, öğrencilerin yaşadıkları çevrenin tarihini ve kültürünü bilmeleri ve yöre insanlarını tanıyarak, öğrenim gördükleri şehirle iç içe olmaları gerektiğini vurgulayan Yrd. Doç. Dr. Olcay, bu tür gezilerin ve çeşitli organizasyonların belirli periyotlarla, farklı noktalara ve konulara yönelik olarak devam edeceğini belirtti.
Gezi, öğrencilerde yaşadıkları ve eğitim gördükleri Gaziantep şehrine yönelik tarih ve kültür bilinci oluşturmak amacıyla, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İbrahim Demir ve profesyonel turist rehberi olan Öğr. Gör. Nalan Albuz koordinatörlüğünde ve rehberliğinde gerçekleştirildi.
Geziye verdikleri destekten dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne, Öğr. Gör. İbrahim Demir’e ve Öğr. Gör. Nalan Albuz’a teşekkür eden Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Atınç Olcay, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin kişisel ve mesleki gelişimleri için ellerinden gelen her türlü gayreti göstereceklerini de sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden GAÜN Öğrencileri Gaziantep Gezisinde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 13 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GAÜN Öğrencileri Gaziantep Gezisinde haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:31
 • Guneş
  07:10
 • Öğle
  12:27
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:53
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı