GAZİANTEP HABERLERİ

GAÜN’den 4 Öğretim Üyesi Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme Üyeliğine Seçildi

IHA
14.07.2015 - 16:58Son Güncelleme :

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYİ, ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARINI, TÜRK KÜLTÜRÜNÜ, TÜRK TARİHİNİ VE TÜRK DİLİNİ BİLİMSEL YOLDAN ARAŞTIRMAK, TANITMAK, YAYMAK VE YAYINLAR YAPMAK AMACIYLA İLE KURULAN ATATÜRK KÜLTÜR, DİL VE TARİH YÜKSEK KURUMU HABERLEŞME ÜYELİĞİNE GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ’NDEN (GAÜN) 4 ÖĞRETİM ÜYESİ SEÇİLDİ.

IHA

Atatürkçü düşünceyi, Atatürk ilke ve inkılâplarını, Türk kültürünü, Türk tarihini ve Türk dilini bilimsel yoldan araştırmak, tanıtmak, yaymak ve yayınlar yapmak amacıyla ile kurulan Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Haberleşme Üyeliğine Gaziantep Üniversitesi’nden (GAÜN) 4 Öğretim üyesi seçildi.
GAÜN Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre Tansü, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü ve Tarih Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hilmi Bayraktar, Gaziantep Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ayhan Doğan ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Biçici Türkiye’nin tarih alanında en prestijli bilim kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Atatürk, Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı tarafından Haberleşme Üyeliği görevine seçildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden GAÜN’den 4 Öğretim Üyesi Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme Üyeliğine Seçildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GAÜN’den 4 Öğretim Üyesi Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme Üyeliğine Seçildi haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:01
  • Guneş
   06:37
  • Öğle
   12:26
  • İkindi
   15:30
  • Akşam
   17:55
  • Yatsı
   19:18
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı