« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gattuso'dan kötü haber

AC Milan’ın tecrübeli oyuncusu Gennaro Gattuso, beyne giden sinirlerde oluşan felç nedeniyle sol gözünde görme sorunu olduğunu açıkladı.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Deneyimli oyuncu düzenlediği basın toplantısında, yaşadığı rahatsızlığın Lazio maçında Nesta ile çarpışmasından sonra keşfedildiğini söyledi. Gattuso yaptığı açıklamada, "Nesta ile çarpışmam bu hastalığı fark edebilmemde büyük bir şans oldu. Lazio karşısında yaşadığım 20 dakika kabus gibiydi. Sarhoş gibiydim ve İbrahimoviç bunu görebiliyordu" ifadelerini kullandı.

Futbolun kendisi için hayatın anlamı olduğunu söyleyen Gattuso, "Ben şanslı bir adamım, kendimi bu takımın önemli bir parçası olarak hissediyorum. Uzun yıllar burada oynadıktan sonra insanların saygısını görüyorum. Doktorlar daha önce futbola yeniden dönebileceğimi söylüyorlardı ancak şimdi durum değişti. Zor çalışacağımı söylediler." şeklinde konuştu.

Toplantıda Moto GP’de hayatını kaybeden Marco Simoncelli formasını kürsüye asan Gattuso’nun, gözündeki şaşılık nedeniyle ameliyat olacağı ve ilk etapta 6 aylık bir tedaviden geçeceği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler