Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  GATA, spiker Arıkan’ın eski eşi için inceleme başlattı

  12 Haziran 2007 - 00:00Son Güncelleme : 12 Haziran 2007 - 12:40

  GATA, TRT 1’in ana haber sunucusu Fulin Arıkan’ın eski eşi ortopedi uzmanı Kıdemli Albay Kaan Erler hakkında inceleme başlattı. Eski eşinin iç çamaşırlı fotoğraflarını internet sitelerine verdiği iddia edilen Erler hakkındaki incelemeye gerekçe olarak "Silahlı Kuvvetler’in itibarını sarsacak şekilde ahlak dışı harekette bulunmak" gösterildi.

  GÜLHANE Askeri Tıp Akademisi (GATA) Komutanlığı, TRT 1’in ana haber bülteni sunucusu Fulin Arıkan’ın iç çamaşırlarıyla çekilmiş fotoğraflarını internet sitelerine verdiği iddia edilen eski eşi ortopedi uzmanı, Kıdemli Albay Kaan Erler hakkında inceleme başlattı. Buna gerekçe olarak "Silahlı Kuvvetler’in itibarını sarsacak şekilde ahlak dışı harekette bulunmak" gösterildi. Hazırlanacak rapor, GATA Komutanlığı’na teslim edilecek. Daha sonra oluşturulacak kurul, inceleme raporunun sonucuna göre bir karar verecek.

  Fulin Arıkan, konuyla ilgili olarak Hürriyet’e "Bir tahkikat başlatıldı. Konuşmam hiçbir şekilde doğru olmaz. Tüm meslektaşlarımdan bu konuda saygı ve anlayış bekliyorum" dedi.

  Geçtiğimiz günlerde fotoğraflarının internet ortamında yayılması üzerine şoke olan Fulin Arıkan, zor günler geçirmiş ve ekrandan bir süre uzak kalmayı tercih etmişti. Arıkan, skandalla ilgili olarak eski eşi Kaan Erler’i suçlamış ve savcılığa başvuracağını söylemişti.

  EN AĞIR CEZA

  TRT 1’in ana haber spikeri Fulin Arıkan, iç çamaşırlı fotoğrafları için şunları söylemişti: "Bu, başıma gelebilecek en büyük felaket. Ben buna layık bir insan değilim. En büyük hatam bu adamla evlenmek oldu. Bir kadın olarak onun en ağır biçimde cezalandırılmasını istiyorum."

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 69 Yorum }
  • sedar ser 12.6.2007 13:58:08
   boşanmışta olsa bi insan eski eşine bunu nasıl yapar bu nasıl ahlaksızlık anlamak mümkün değil
  • İSMAİL ÜSTÜN 12.6.2007 13:42:40
   Albay olmuş ama adam olamamış.
  • aylin mercan 12.6.2007 13:22:22
   YAPTIĞI BU AYIPLA NASIL İNSAN İÇİNE ÇIKACAK BU ADAM ANLAMIYORUM...HİÇ Mİ GÜZEL ŞEYLER YAŞAMAMIŞ EŞİYLE BU NASIL BİR İNSANLIKTIR....
  • Meltem D. 12.6.2007 13:09:14
   Iste TSK´nin farki. Onlar resimlerin hangi bilgisayardan internete konuldugunu arastirir. Albayin sucu varsa, hic gözünün yasina bakmaz, geregini yapar!<br>Sevgili TSK, sizlerle gurur duyuyorum!<br>Iyi günde, kötü günde daima sizinleyim!
  • HG SS 12.6.2007 13:05:01
   Olanlar elbette çok yanlış ama iç çamaşırı ile fotoğrafının çekilmesine izin vermek de çok ilginç. Bu arada adam temiz çıkarsa bütün bu yorumlar ne olacak o da merak konusu. Bir zamanlar sevdiği insanı böyle güç duruma düşürmek elbette samimiyetsizlik.
  • Morris Mizrahi 12.6.2007 13:03:59
   EGER BU SUCLAMA DOGRU ISE ENAGIR SEKILDE CEZALANDIRMAK LAZIM
  Sayfa Başı
  Haberlerokullar ne zaman kapanacakkpss sonuçlarıkpss sınav sonuçlarıkpss ortaöğretim sonuçlarıkpss tercihleri ne zamanbeyaz showbeyaz show konukları