« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Garnett onun numarasını bile sildi

Cuma günü Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak olan Boston Celtics’in efsane oyuncusu Kevin Garnett, beş yıl aynı formayı terlettiği Ray Allen’la konuşmayı kesti!

Çağrı DEVELİOĞLU
SON GÜNCELLEME

Hatta cep telefonundan, Allen’ın numarasını bile sildi...

NBA’in en dürüst insanı kimdir diye 100 basketbolcuya sorsanız, en çok oyu belki de Kevin Garnett alır. Son yaptığı açıklamayla Garnett yine dürüstlük ödülünü almaya yakın! Celtics’in tecrübe abidesinin son kurbanı ise beş yıl aynı takımda şampiyonluk için mücadele verdiği ve bir kez de bu zaferi beraber kutladığı arkadaşı Ray Allen.

Miami Heat ile anlaşan tecrübeli Allen ile artık konuşmayacağını açıklayan Garnett, “Ray’in telefon numarası vardı, ancak onu sildim. Artık konuşmayacağım birinin numarasına niye ihtiyaç duyayım ki” şeklinde konuştu. Türkiye’ye gelmeden önce bir basın toplantısı düzenleyen Celtics’in 4 numarası, artık Paul Pierce, Kevin Garnett ve Ray Allen’dan oluşan ‘Büyük üçlü’nün dağıldığını belirtirken, “Ray benim ailecek görüştüğüm arkadaşımdı. Fakat birisi bir karar aldığında onun ailesi için en iyisini dilemekten daha iyisini yapamam. Pierce, Allen ve benim aynı takımda aynı anda emekli olacağımızı düşünürken o tuttu Miami Heat ile anlaştı” derken sinirliydi. Ancak Pierce daha eğlenceli yaklaştı duruma.

Kaptan, “Ray Allen golfü çok sever. Belki de o yüzden Miami gibi sıcak bir yere gitti, Boston’da kışın oynamak zor geldi herhalde” diyerek toplantıyı esprili bir şekilde bitirdi.

Miami Heat ile anlaşan Ray Allen geçen gün yeni takımıyla fotoğraf çekimindeydi.
LeBron James, Dwyane Wade ve Chris Bosh’lı Heat, eskiden ‘Büyük üçlü’ diye anılırdı.
Anlaşılan artık ‘Büyük dörtlü’ şeklinde hitap edilecek.
Garnett onun numarasını bile sildi

 


 


İlişkili Haberler